У Чернівцях біля «Юності Буковини» може з’явитись тролейбусна зупинка

Новини Чернівців / новини
1 699
0
У Чернівцях біля «Юності Буковини» може з’явитись тролейбусна зупинка

У Чернівцях біля палацу "Юність Буковини" на вулиці Героїв Майдану може з’явитися тролейбусна зупинка.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив міський голова Олексій Каспрук, пише molbuk.ua

Зокрема, коментуючи запуск нового тролейбусного маршруту №8, посадовець заявив про ймовірність створення ще однієї зупинки тролейбусу на вулиці Героїв Майдану.

"Вивчаємо зараз можливість організації зупинки тролейбусу біля палацу "Юність Буковини", - повідомив мер Чернівців.

Як відомо, у червні 2017 року біля "Юності Буковини" облаштували нову зупинку для маршруток замість парковки автомобілів. Відтоді автобуси мають можливість заїжджати в "кишеню" та не заважати руху транспорту на дорозі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.