Освітяни Чернівців закликають відмовитися від квітів на останній дзвоник

Новини Чернівців / новини
2 827
0
Освітяни Чернівців закликають відмовитися від квітів на останній дзвоник

Відмовитися від квітів на свято останнього дзвоника закликають вчителі чернівецьких шкіл.

Замість цього пропонують школярам допомогти українським воїнам. Про це у своєму Facebook написала заступник директора з виховної роботи гімназії №5 Галина Абрам'юк.



"Останній дзвоник - без квітів! Замість квітів - допомога воїнам!

У Чернівецькій гімназії №5 лінійка з нагоди завершення навчального року пройде без квітів. Це буде дев'ята по рахунку лінійка без квітів - в Україні йде війна, тому маємо всіма силами допомагати нашим воїнам боронити нашу незалежність . Прошу колег-освітян підтримати ініціативу", - ідеться в дописі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.