У багатоповерхівці у Чернівцях горіла квартира

Новини Чернівців / новини
1 753
0
У багатоповерхівці у Чернівцях горіла квартира

27 грудня у місті Чернівці на вул. Авангардній сталася пожежа у квартирі. Загорання виникло на другому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Оскільки власників квартири на той момент вдома не було, про пожежу рятувальникам повідомили сусіди, котрі відчули сильний запах диму. За викликом на місце події направили 2 відділення Державної пожежно-рятувальної частини № 2 міста Чернівці. У спеціальних апаратах захисту органів дихання та зору вогнеборців увійшли всередину та ліквідували пожежу в квартирі у тих межах, в яких застали її на момент прибуття. Внаслідок пожежі комп’ютер, принтер, меблі та речі домашнього вжитку. Причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі, повідомляє прес-служба управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.