Найбільше Буковина експортує деревину

Новини Чернівців / економіка, бізнес
1 761
0
Найбільше Буковина експортує деревину

У січні–жовтні п.р. експорт товарів з Чернівецької області становив 106,0 млн.дол. США,
імпорту – 92,1 млн.дол. Порівняно з відповідним періодом 2016р. обсяг експорту збільшився на 5,5%, імпорту – на 21,1%. Позитивне сальдо становило 13,9 млн.дол. США., повідомляє управління статистики області.

Коефіцієнт покриття експортом імпорту склав 1,15 (у січні–жовтні 2016р. – 1,32).

Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами із 83 країн світу.

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становив 68,3 млн.дол. або 64,4% від загального обсягу експорту (у січні–жовтні 2016р. – відповідно 54,4 млн.дол. або 54,1%) та збільшився порівняно з відповідним періодом 2016р. на 13,9 млн.дол. або на 25,5%.

Основу товарної структури обласного експорту складали деревина і вироби з деревини, механічні та електричні машини, текстильні матеріали та текстильні вироби, меблі, продукти рослинного походження, готові харчові продукти.

Імпорт товарів із країн Європейського Союзу становив 52,3 млн.дол. або 56,8% від загального обсягу (у січні–жовтні 2016р. – відповідно 44,5 млн.дол. та 58,6%) і збільшився порівняно з відповідним періодом 2016р. на 7,8 млн.дол. або на 17,4%.

Основу товарної структури обласного імпорту складали текстильні матеріали та текстильні вироби, механічні та електричні машини, недорогоцінні метали та вироби з них, засоби наземного транспорту, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, деревина і вироби з деревини.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.