Влада планує у 2017 році завершити довгобуди на Буковині

Новини Чернівців / політика, влада
1 977
0
Влада планує у 2017 році завершити довгобуди на Буковині

Управлінням капітального будівництва облдержадміністрації підготовлено 12 інвестиційних проектів на Буковині з обсягом фінансування 128,2 млн. гривень.

Про це на прес-конференції начальник управління капітального будівництва ОДА Олександр Пуршага.

Зокрема, планується завершити будівництво школи в с. Йорданешти, дошкільних закладів в м. Сторожинець, селах Іспас та Карапчів, реконструкцію садочку в с. Колінківці.

"Також згідно розпорядження Кабінету Міністрів України Чернівецькій області виділено 45 млн. грн. для продовження робіт з реконструкції приміщення обласного перинатального центру", - підсумував Олександр Пуршага.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.