Буковинець купив авто з "перебитими" номерами

Новини Чернівців / кримінал
3 662
0
Буковинець купив авто з "перебитими" номерами

Прикрий випадок трапився на Буковині з власником автомобіля ВАЗ-210994, який мав намір зареєструвати авто в територі­альному сервісному центрі 7345, що в Кельменцях.

Під час огля­ду легковика адміністратор ТСЦ та фахівць експертної служби НДЕКЦ виявили на автомобілі уварений фрагмент ідентифікаційного номера кузова. З’ясувалось також, що автентичний номер двигуна знищено, повідомляє прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області.

Слідчо-оперативна група на­ціональної поліції даний факт задокументувала. Авто було вилучено та доставле­но на майданчик тимчасового затримання транспортних за­собів. Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

— У даному випадку чолові­ку можна лише поспівчувати, — зазначає керівник терито­ріального сервісного центру МВС Василь Лупашко, — адже він придбав авто в іншій області без відповідних переві­рок.

Ми постійно переконуємо людей у тому, що під час ку­півлі вживаного транспортного засобу необхідно звертатися до фахівців експертної служ­би і територіального сервісно­го центру, аби всебічно перевірити і транспорт­ний засіб, і документи, які його супроводжують. Сьогодні ба­гато автомобілів з криміналь­ною історією потрапляють до рук громадян, в тому числі і з тимчасово окупованої терито­рії держави. Це можуть бути викрадені авто, можливо, на­сильно забрані в когось. Від­так жертвами злочинів стають люди, які зайвий раз не пере­коналися у тому, кому і за що віддають чималі гроші.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.