Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Життя за тиждень в Черновіцах так ся змінило і наскілько стало лучше, що від несподіванки і улічшеній навіть риба в сточній канаві коло парку "Жотневий" повиздихала. Себто задихнулася від радості, щастя та добра і відправилася звідти прямо в рай – у тамтешній ставок а ля парадіз.

***Канєшно, не можу гарантувати, що одразу і всім стало добре жити. Наприклад, Сірожі, якого так ше й не поставили главним у "хаті з левами", або Йвану Мунтяну, який думає, шо НАБУ єго не "поголить" до трусів, а ще лише "шерсті жмут". Але декому таки так – стало добре жити.

***

Ну, по перше, ЛГБТ-спільноті, яку депутати заборонили з подачі Гунька. Бо то як. Боротися, коли тебе ніхто не забороняє, то не тово. З чим будеш боротися? Ну взяв, наприклад, я той цвітастий прапор тай ходжу по Кобилянській. Тай ходи собі, чоловіче. Хоч по Кобилянській, а хоч по Роші-Стинці, а хоч по лісі темному. Хтось подумає, шо то прапор якогось Чаду, а хтось - шо просто цвітастий шалик. Навіть лисі пацани-штатні патріоти і хранителі цноти нашого традиціоналістського на всі двісті гетерогенного народу.

З царствієм Божим – у царствіє власті. Блог Мостіпаки


А так заборонили, то борба проти заборони розгорнеться з чим дужчою силою. Бо ж тра побороти заборону. А як її побороти? Та дуже просто. Можна попросити за границьов трохи на нові прапори, прокламації і брошури. А можна попросити притулку там же, бо тут лисі патрійоти і такі самі вітромозкі депутати і депутатки переслідують і права ущемляють.

Ну а Гуньку як вигідно. Ого! Так він хто? Просто неприкаяний Гунько в файній задяганці, з улибкою голлівудської звізди і неопридільонним родом занятій. А вже як заборонив ЛГБТ, то то перший із нашого города Черновці претендент на вхід до раю. Бо там всі думали до сего, шо Содом і Гоморру спалив Бог за гріхи. А тута виявилося, що насправді їх ліквідірував петицією Гунько за допомогою 24 пришелепкуватих середньовічних телепнів. Так що Гуньку – пряма дорога в рай, а Святий Петро вже чекає єго з ключами. Аби відправити на берег того райського ставка, де оселилася здохла від щастя і добра в парку "Жовтневий" риба.

Ну а шо вже 24 пришелепкуватим стало добре, то хто би сумнівався. Бо, по-перше, багато кому з них після сего видадуть індульгенцію на прощення всіх гріхів – сам Вася випише, який їм і за Папу, і за Маму, і за Кормящий Рог Ізобілія. І тим, хто бухає цілодобово, і тим, хто бив жінок, і тим, хто крав з бюджету, і тим, хто нюхав кокс, торгував дівками, чи грав у наперстки, і всім тим, хто брехав, словоблудив, ходив на сходняки і рішалова за ріг Художнього музею, і просто дівкам і пацанам, які лягли під Васю. Всім.

Васі індульгенцій не шкода, но він, як порєдний обліковець сего колгоспу, всьо порахує, в зошит в косу лінєйку позаписує і. коли траба, то послить великий палець, зошит погортає і всьо згадає. Бо добрий Вася всьо помнить. Така в него натура. Ну а раз вже 24 сих ЛГБТ заборонили та ше й в статут міста то внесли, то їх не тіко всі традиційні сім’ї – з усіма бухарами, лайдаками, сімейними дебоширами, насильниками і просто довбаками, полюблять, а й побіжуть за них голосувати – без бабла, просто так, за ідею, за цінності, за крепку сім’ю. Вопшим, ідійоти феєричні.

Ну а то, шо Вася в нас ше й шахматіст, бо в "Чапаєва" грав, то то ж ше страшно хитра комбінація проти мера Каспрука. Як мер наклав вето, ну тоди понятно, шо мер – за геїв і Вася навіть не поскупився на плакат, аби єго на сесії потримали. Ну, а якби мер не наклав вето на ту дебільну бамажку, проголосовану нинішніми алкоголіками і вчорашніми наперсточниками, то Вася би вже складав Попову список нових порушень Конституції і законів із боку мера і новий мішок пакував для нової відставки мера і нового суду у Вінниці. Васьові мішків не шкода, бо наш Вася – то класіческий психоделічєский ЛГБТ. Бо з Каспруком він і спит, і їсть, і п’є воду день і ніч, ніч і день. "Он с именем этим ложится, и с именем этим встает… Так Пушкин влюблялся, должно быть, так Гейне наверно, любил". Прям серіал можна робити "Вася і єго ЛГБТ Льоша".

То таке. Заготовочка з ЛГБТ була блєфом, в якому Вася - мастєр. Но як то ЛГБТ далі на дводенній тєжкій сесії у четвер-п’ятницю згодилося. Бо поки нарід, стурбований всяким там ліцом нашого безлікого города перед міровою общественностью, єго кредитними рейтингами, співпрацею зі всякими там міжнародними конторами і просто здоровим глуздом, шумів довкола ЛГБТ, а одинокі і всіма кинуті бабушки і дєдушки радовалися за традиційні сімейні цінності коло голубого екрана Васіного "ЧП", то Вася со товаріщі два дні "молотили". "Молотили" земельку. Так молотили, шо рожі їх стали рожевенькими, шо рильце того кабанчика, якого Вася селфив.

Таки щасливих писків в сесійній залі, як сими двома днями, я не бачив ше з тих днів, як Моклович з Кандибою йшли з генделика. Но тоди щасливими і рожевенькими були тіко двоє – Моклович і Кандиба. Тепер же зо три десятки щасливих рожевеньких писків активненько давили на кнопки, аж змокріли. Щасливий піт стікав по хребтах дзюрком в штани, мокрі долоні давили на "За", іспарини повиступали на шиях і ше десь, чого общественность видіти не могла, а гектари землі опинялися "в нужном мєстє і в нужний час". Для будущого отдєльних традиційних сімей і їх нащадків. Правда, через то ЛГБТ ту земельку трохи трудно тут буде продати нормальним людям, бо ніхто з нормальних сюди не прийде.

Але хто сказав, що оті щасливі рожеві писки виділяли землю нормальним, чи збиралися її нормальним продати. Вони ж її виділяли і продаватимуть таким, як самі. Таке то. А ви кажете ЛГБТ. Натуральне путанство. Традиційне.

***

Но сего тижня добре і файно було не тіко ЛГБТ, Гуньку і рожевим пискам. Гет непогано було і нашим батюшкам. Йой. Я наших батюшок всяких так люблю, так люблю, шо в мене до них вже майже щось таке, як у Васі до Льоші. Почті ЛГБТ. Я їх як тако бачу посеред дороги, то вся моя морда розпливається в улибці ширшій, ніж у Гунька. І всьо хочеться їх спитати: "Батюшко, як бізнес? По чім нині доступ до Бога? Не подорожчав? Таж казали, шо інфляція. Нє? Ну то дякую, дякую, свята ви людино. Хоч на шось розцінки стабільні. Слава Богу".

Та сего тижня батюшкам нашим було особливо добре. Бо Боже благословення нарешті зійшло на наш кольхоз у міськраді, наш ярмарок добра і справедливості для ізбраних, і вони щедро поділилися з батюшками. Громадською площею Пресвятої Марії.

З царствієм Божим – у царствіє власті. Блог Мостіпаки


А нє. Ви думали, що вони мали батюшкам віддати під 30-метрову капличку свої городи, чи площу перед готелем "Чернівці", чи може сквер коло "Сорбонни", чи свою земельку під забудову скоропостіжних житлових коробок, чи шо? Тож своє, рідне. Можна шаурму робити, чи біляші. А то площо загальна, тобто нічия. То най собі батюшки забирають трохи під капличку. Тим більше, шо то наші батюшки, патріотичні, а не "кирилоноси" якісь. Хоча, як ті попросять, то чого би не дати? Дати. Тим більше, коли то не твоє.

То ж не на школу якусь місце, чи дєтсадік, чи, не дай Боже, бібліотеку (тьху, тьху, богохульство яке), а то на капличку. Тим більше, шо наші батюшки - то пацани канкрєтні. Не якісь кідали. Батюшка, коли просив місце посеред площі на капличку, шо казав? Правильно. Шо скоро пацанам тра буде помощі батюшок, через рік. Бо коли на вибори тако собі тіко з баблом, воливов, гречков і цукром, то єдне діло. Тілесне, так сказати. Просто жрачка. Як худібка якась. А вот, як до воливи на вибори ще й із Божим словом, з бамажкою за підписом батюшки і з проповіддю батюшки в церкві, де будуть після казання читати список богоугодних кандидатів, то вже зовсім інша справа. То вже духовне. Можна так навіть сказати, що високодуховне.

На а заодно і многоходовочка-блєф від Васі. Рішення незаконне? Да. Каспрук вето накладе? Да. Значить шо? Каспрук проти Бога, церкви, батюшок, дітя комуніста, ісчадіє, богохульник, єретик вопшим. А не накладе, ну тоди в список Попову єго – і на Вінницю з мішком.

Нє. Ну дехто, канєшно, лоханувся. Той же Петришин чи Гончарюк. Но пацани ше можуть здобути Боже благословення від своїх батюшок. Ще є місце під каплички на Центральній, Соборній площах і в кутку на Тралці, де місце від зірки "артістки від Бога" Ані Лорак звільнилося. Так шо, вперед. До виборів ше рік. А батюшки люди щедрі. І казання скажуть, і з зошита будуть в неділю читати "Во здравіє", і навіть із кадилом і святою водою по округах ходитимуть. Ну за то тра буде щось трохи дати. Бізнес є бізнес. Нічого лічного. Тіко духовне і возвишене. Метрів на 30. І прилавочок для свічечок. Тьху. От понаписував. Анафему мені. На площі Пресвятої Марії.

***

Но особо щасливі були сего тижня двоє наших зверхників Гончарук і Нефьодов, які рішали між собою судьбінушку нашої митниці. Та якось так рішали, шо про то всі почули, побачили і навіть змогли прочитати. Тіко може в когось ше виникли сумніви, а чи правда то всьо. Чи не фальшивка, ся розшифровка їх базару. Но в тих, хто знає нелегку судьбінушку нашої митниці – сих воріт без клямки, то не дуже то й сумніви виникали.

Бо, навіть, як то всьо брехня, то дуже похожа на правду.

З царствієм Божим – у царствіє власті. Блог Мостіпаки

З царствієм Божим – у царствіє власті. Блог Мостіпаки

З царствієм Божим – у царствіє власті. Блог Мостіпаки


А як тому, шо чи то правда, чи брехня, повірити, то виходить така картіна. Та дивакувата поїздка сих двох товаріщей на нашу митницю, то був схоже такий хитрий план Іллюші Курятніка. Тіпа Нефьодова, який чогось ходить до Іллюші додому (видий зичити на пропітаніє або на заплатки для картатого пимжачка), Гончарук просить за якогось кренделя нашого з Калінки (уявляєте масштаби наших государственних мужів), аби єму десь на митниці трохи хвіртку втворили, бо так єму там жити не давали Бурбак із Салагором. А він тіпа імпортьор. Ну самі понімаєте, шо у нас за імпортьори – про них ще Лєрмонтов у повісті "Тамань" писав.

До чого ті двоє государственних мужів – у камізельці і в картатому пимжачку, дотерли, то так і не понятно, бо в кінці того базару якесь почті ЛГБТ – там цьомочкі, цвєточки…

Но як я си поняв, діла на митниці в уяві наших государевих мужів виглядають так: на митниці окопався Бурбак. В якій він там траншеї сидить, то вони не видають. З ким сидить, тоже не видають, але всіх їх звідти нах, а туди Добровольського, який і так там десь сидить, але десь рангом помєльчє...

І от задача сих двох – другого начальніка 42-мільйонної країни і її главного митаря, пропхати десь коло Бурбака лазейку в паркані під дротом для якогось бариги з Калінки. То єсть впхати туди в лазєйку чувака від Курятніка, а він на мєстних виборах посипле тут баблом, шо снігом, аби правяща "Слуняча партія" і її геніальні прєдставітєлі, від яких вже тріщить купол Верховної Ради, ше й тута кудись попролазили. Се і буде не тіко повна і окончатєльна перемога над контрабандою, але й тотальна перемога нової власті над політичною корупцією.

Так шо таке. На місці Бурбака я би зарив ту траншею на митниці, прикидав гіляками і вернувся до жінки додому. А на місці Салагора би йшов із Сірожою нову книжку писати. Аби разом із новим режимом і єго геніальними менеджерами й справді не опинитися в траншеї під завалами політічєских тєл у камізельках і картатих пимжачках.

Олександр Мостіпака

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Рейтинг:
(голосів: 1)
10-11-2019, 10:20
Коментарів 1 Переглядів 1068

Hаписав: В.Козьмик, Коментарів: 0, Новин: 0, 10 листопада 2019 22:05
В новині:
На площі зіпсований дорогий фонтан, за який заплачено з міського бюджету. Тепер хочуть ще раз заплатити 2,5 мільйони гривень, щоб збудувати новий фонтан. Ось де правда. А те, що каплицю хочуть будувати посеред площі, - брехня. Не посеред площі, а на місці зіпсованого фонтана, де у 18-19 століттях була церква Успіння Пресвятої Богородиці.
Справжні архітектори підтримують ідею спорудження каплиці. Наприклад, колишній головний архітектор міста Кишлярук запропонував свій проект каплиці. А проти - вчителька малювання, котру вже раз звільнили з посади головного архітектора і звільнять вдруге. Жаль, що деякі журналісти так помиляються.

ДТП на об`їзній Чернівців: є постраждалі - фото
Внаслідок удару одне авто злетіло в кювет, у поліції повідомили про потерпілих
«Чернівцігаз» оштрафували на 7 мільйонів за донарахування у платіжках
Антимонопольний комітет оштрафував групу облгазів Фірташа на 278 мільйонів гривень
«Феодально-корупційна вотчина»: Нефьодов розповів про контрабанду на Буковині
Глава Держмитслужби заперечив, що через кордони Чернівецької області проходить найбільше контрабанди в Україні
Блоги
блог Миколи Кобилюка
Блог Миколи Кобилюка

Блог Юлії Пацаранюк
Про неприємні враження від подорожей літаками

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Що буде далі, сказати ніхто зараз не зможе

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк, Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Як можна сідати за один стіл із диктатором, на совісті якого велика кількість злочинів?

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
Чесно кажучи, про щеплення проти дифтерії та правцю я й не думала. Вважала, навіщо воно мені, якщо навіть банальний нежить до мене чіпляється вкрай рідко.

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Там вони дешевші і не просто на кілька копійок – суми відрізняються у сотні гривень
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
Популярне Коментують
• Новини
Як Великий і могутній ЗЕ Курятніка в стойло заганяв. Блог Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень
Зима знову застала зненацька! Блог Марини Кавкало
"Де таке бачено, щоб у грудні випав сніг?" – саме таке враження склалося у понеділок, коли невеликий сніжок мало не спаралізував рух транспорту по місту та й по області загалом
«Ласкаво просимо в Україну». Блог Юлії Пацаранюк
Про неприємні враження від подорожей літаками
загрузка...
Фільтри для води у Чернівцях: ТМ "AKVIUS" подбає, щоб ваша вода була чистою і якісною.*

Придбати хороший фільтр для води в Чернівцях можна у ТМ AKVIUS.
Завдяки якісним та сучасним системам очищення води та професійній підтримці ТМ AKVIUS у ваших оселях буде чиста й безпечна вода.
Здорове харчування у Чернівцях: де шукати безпечні, але недорогі  продукти?*

Торговельна мережа "АТБ" уже понад чверть сторіччя відома мільйонам українців гарантованою якістю товарів і доступними цінами. Завдяки "АТБ" можливість наповнити холодильник безпечними натуральними продуктами тепер мають і мешканці нашого міста.
У Чернівцях почав працювати новий масажний салон «Dr. Magnesium massage». Чому масажі з магнієм мають таку ефективність?*

У Чернівцях почав працювати новий масажний салон "Dr. Magnesium massage". Тут відвідувачам пропонують фірмовий магнієвий масаж з поєднанням 11 авторських технік масажу.
Хочете, щоб новорічна ніч була незабутньою? Запасіться пікантними й еротичними подарунками із магазину "Спокуса" у Чернівцях.*

Якщо ви шукаєте щось особливе, інтимне, збуджуюче і спокусливе, ви знайдете це в магазині "Спокуса", що знаходиться у Чернівцях на вулиці Головній.
Хочеш стати класним перукарем - навчайся у кращих. Школа краси "Slava Studio" запрошує на навчання. *

Slava studio – це Школа краси, яка уже 15 років успішно займається підготовкою майстрів різного профілю – перукарів, манікюрниць, візажистів.