Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Сего тижня в нас борба політічєска розвернулася, шо крейсер "Аврора" в калабані – поздовж і впоперек. І не спиться же людям навіть в літі – всьо власті си хоче. Видно, масно там, як на фабриці воливи.

***Спочатку щось не то запахло у хазяйстві Йвана Миколаїча – війта обласного. Бо пока Йван йшов із санітарами больнічки на Мусоргского Модеста Петровіча, ушедшого від нас безврємєнно від білої гарячки, робити селфі, то в єго царствії в хаті з левами шось ся стало. Бо Йван ся спудив. А чо ся спудив? Бо сайт, який Йван годує бараболями і салом (сам він то не їсть, фі) єден в області написав, шо… Салагор – бяка, Шо тіпа главний наш митник ослушався нашого главу держави Володю ЗЕ і продовжив си отпуск, хотя Володя требував у начальників всіх митниць, в тому числі і в Салагора, масового увольнєнія, висікання себе буками по ср..ках. садомазо, камасутру і прочих екзекуцій, які ті тіко могли для себе замовити за неучтьонний на границях родіни товар. А вони - в отпуск. А Володя ЗЕ втерся. Тіпа облизався. Коли втерся. І вся рехформа митниці тепер отложена кудись там у шухляду Богдана. Ну пока начальніки не освободят місця іншим начальникам. Правильним і нужним. Бо власть же нова, а народ їй рукоплєще в ожіданії халявної шаурми. А шаурма вся йде через границю.

Як за сто дулярів стати знаменітим. Блог Мостіпаки


Но, спитаєте, а причому тута Йван – наш війт? І чого се єго сайт натякає, шо Салагор абідєл главу держави? Ну а як чого? Бо Йван Миколаїч вже си перевзули і навіть Другановского показали "за так" повітовому голові Сучави. Тіпа зняли з Другановского міжнародну блокаду.

А тута в тилу на місце перевзутого Йвана стали поглядати приткі всякі товаріщі, які не проти перевзутого з теплого місця назад попхати в Кам’янку до хати. Ну а Йван щось тіпа про то знає. Шо тіпа Салагор, то достойний - на тепле місце голови. Від тих товаріщєй. Вот і волнується, а нагодований бараболями з салом сайт мусит службу нести. Вот і рішив Володі ЗЕ підказати, що Салагор єго абідєв і в отпуску сховався. Ну а Володя, як то почитає, то як вхопить того Салагора за шось і як ся оближе, коли випусте назад, то ніколи вже Салагор на тепле місце Йвана поглядати не буде. А перевзутий Йван почне рулити з новим губером Другановским, як рулив при Дєдушці і Міші – як настоящий хазяїн хати з левами і всіх сіножатей – від больнічки на "Модеста Петровича" до садів старих десь там на околицях. Отакий план має наш Йван. Но тривожит єго отой затаївшийся в отпуску Салагор. Ой тривожит.

***

Но, як той казав, комусь начальніцкі тривоги, а комусь – слава і хвала. От Вася наш. Чєловєчіщє. Бо тако до сего ніхто єго і не знав. Навіть Кандиба. А тепер знають всі. Крім Кандиби. Шо Вася наш – чєловєчіщє. Ум, честь і совість нашого города. Особєнно – ум.

А як я про товово взнав? Всьо просто. Тако встаю рано і чую. Бубубубу… бубубубу…бубубубу. То жінка Васю слухає по Васьовому тілівізорі. Ну така вона. Отвєтствєнна. І довєрчіва. Тіпа вірить, шо той каже. Ги ги. Бо хтось же того Васю має слухати по єго тілівізору. Ну а кроми неї, самого Васі, дівки в тілівізорі, а поневолі мене (бо зранку жерти хочу) і ше двох псів (які жерти хочуть) і надіються, що після бубубубу… бубубубу їм тоже шось дадуть, більше слухачів і зрітєлів не густо.

Вот ми всі – троє, тому шо положено, і ше троє тому, шо жерти хочуть, тако зранку ся всіли перед тіліфоном і слухаємо тілівізор.

І шо з того? Та нічо. Ми з псами так рівненько і тихо сиділи, шо таки їсти нам дали. Жоден із нас навіть не гавкнув. Вот ми після того і поняли (всі троє) , шо Вася – чєловєчіще. Шо тіко він там не розказував. І про то, шо у всьому винен Каспрук. Навіть тоди і там, коли того тоди і там не було й близько. І шо в Аргентіні і Бразілії якось не так продали землю і не туди (Вася би спродав краще). І про всьо на світі. І так вумно, шо мій менший пес на 70 кільо навіть не зівнув – всьо шось облизувався.

Як за сто дулярів стати знаменітим. Блог Мостіпаки


А дівка, шо коло Васі сиділа в тілівізорі, таке єго питала важне для нашого мєстного народу, шо тіко якось случайно пропустила індо-пакистанський конфлікт.

А так всьо було – і який мер гі..но, і які депутати файні, і як старе правітєльство нам ніц не дало, а всім другим дало (хто ж винен, що коли було правітєльство, то в нас сидів Вася), і про Лис, яка нам поможе, і про Лис, яка може нам і не поможе, але таково най там сидить, аби лише не сидів Федорук. І там таково, а там вже й не таково. І з заду наперед. І з переду назад. І про то і про сьо. І швець, і жнець, і на дудці грець. Тіко цитат Мао бракувало для повної картіни політічєскої геніальності Васі.

То я си подумав. Шо був си тако Вася і ніхто єго не знав. А як тіко Вася, якого ніхто не знав, купив си тілівізор і посадив там файних дівок, то враз став вумним, знамєнітим політічєским дєятєлєм, який вже не тіко знає, шо мер – гім..но, но й вийшов на мєждународну арену і готовий вчити Аргентіну і Бразілію, як правильно продавати землю. І більше того, в него вже й команда "продажна" є. Володька і Тоня вже поміряли на карті ті всі пампаси з ламами і буйволами вздовж і впоперек. І тут же готові надати помощ братським народам. А ви кажете.

Так шо, як у вас є трохи дулярів, то не маринуйте їх в панчохах і не складайте в рябі матраци. А купіть собі тілівізора і трохи дівок. Воздасться сторицею. І не тіко нашими землями, баблішком і бордюрами-нагробками на проспекті, а й гектарами чужих пампасів. І головне – славою, умом і рейтінгами на виборах. І нема на то ради. Раз є дуляри, то політічєска геніальність і управлєнчєскі таланти, то діло приходяще. Вопшим, далі буде. Бо ше є про шо розказувати: про колєктівізацію в Танзанії, святі місці Ефіопії, опять же – про Лис (може там Васю нарешті замітять) і про то, який поганий був Пєтя (бо кому єго тра), а який тепер файний Володя ЗЕ (бо ше си може згодити). Так шо ждьом нових серій, пси. Може ше раз їсти дадуть.

***

А тим часом в горсовєті. А тим часом. А тим… Йо. В горсовєті в п’ятницю шось ся стрясло. Шось ся стрясло. Шось ся стрясло. Не знаю шо. Бо всі десь спали. І проспали. А там таке було, таке було. Корупційонерів скидали з тяжкої їх роботи. Ну, аби більше ніц не брали. І не то, шо не брали, аби навіть си не думали то брати. Бо шухер.

Ну вот мер і почав просити депутатів, аби всіх тих корупційонерів поскидали. Аби й сліду їх ніде не пахло. І не то шо тих, яких тра було давно скинути, а й тих, яких тра було й недавно скинути. Вопшим, всіх. І тута ся стало чудьо. Ну як всігда, коли має бути якесь велике свєто (а тута ше й свєто Спаса), то в горсовєті стаєси велике чудьо. Спас. Наші мальчікі і дєвочкі, які требували в мера всіх корупційонерів скидати пачками, якось тако си присіли, почали пихтіти, потіти і пахнути і тако вже не хотіли за то голосувати, аби всіх корупційонерів поскидати. І так си крутили, так си вертіли, так си потіли і так си пахнули, шо всі корупційонери лишилися на теплих місцях. Бо Спас.

І як тіко мер не просив їх поскидати, то ніц не вийшло і всі си лишили. Бо без корупції нашому горсовєту – гаплик. Бо шо він буде далі людям казати? Шо в нас корцпційонерів нема і всіх скинули? То кому такий горсовєт тра? Нікому. Шо в нас то якийсь шведський горсовєт? У нас наш горсовєт і в нему всьо має бути, як в людей. Вон народний бургомістр склав полномочія, то вже якось так, ніби горсовєту чогось бракує. А ше як Вєня складе полномочія, а Стьопа… То так піраміда власті і завалиться. А се вже чрєвато послєдствіями.. Так шо за то, аби скинути всіх корупційонерів гамузом, голосували тіко мер і… Вася. Да, да. Вася.

А шо.. Альянс. Врємєнний. Но з возможним переходом в постоянний. Бо як тіко зельоне курятнікове братство в городі возьме власть, то альянс Васі і мера буде сидіти тамово. В кутку – десь під патрєтом Павлюка. Того, шо Віктор Ігорович. Між Кобевком і Чорнеєм. Ну як Пєтя з Юльов у Верховнім Совєті. "На камчатці" за стовпами, аби не нарватися на Мазурашу.

Така вона динаміка політічєскої жізні. Такево. Гай, мой. Біжу перевзуюся. В зельоні мокасіни. Тра в тренді бути.

Олександр Мостіпака

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Рейтинг:
(голосів: 1)
19-08-2019, 11:23
Коментарів 0 Переглядів 1342

На Буковині звільнили начальника обласного управління Держпродспоживслужби
Олександра Александрюка звільнили з посади начальника Держпродспоживслужби у Чернівецькій області
Хто такий Олег Мельничук, якого призначили головою Новоселицької РДА
Олег Мельничук має освіту лікаря і юриста, був депутатом облради і має фермерське підприємство
У Чернівцях сталася стрілянина: хуліган поранив чоловіка у шию
Інцидент стався ввечері 20 лютого на вулиці Руській
Блоги
блог Миколи Кобилюка
Як я вперше скористався стаціонарним валідатором для оплати проїзду в тролейбусі у Чернівцях

Блог Юлії Пацаранюк
На думку деяких медійників, українською мовою доречніше знімати комедії, вони більш затребувані

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Що буде далі, сказати ніхто зараз не зможе

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк, Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО


блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
Чи то так завжди було, чи лише віднедавна, але крадуть тепер усе, що погано лежить.

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Він них важко відмовитись і покупцям, і продавцям
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
Популярне Коментують
• Новини
Привіт, 1970-й! Блог Миколи Кобилюка
Як я вперше скористався стаціонарним валідатором для оплати проїзду в тролейбусі у Чернівцях
загрузка...
Приватне виробничо-торгове підприємство Burovik: «Копаємо криниці за 1 день у м. Чернівці і області»*

Підприємство Burovik копає криниці в Чернівцях і на околицях міста вже 10 років. І на їхньому рахунку понад 10 000 викопаних криниць і 1000 вигрібних ям та 100% тільки задоволених клієнтів.
Кембриджські іспити: розкіш чи необхідність? Чому вони стали такі популярні? Чи варто їх складати? Які перспективи та переваги?*

Не варто зволікати та відкладати на потім, запишіться у групу підготовки до Кембриджських іспитів у нашому центрі підготовки просто зараз!
Тут смачно, як у мами! Ресторан сімейної кухні і піцерія "Mama’s pizza" запрошує чернівчан*

Все ще роздумуєте, куди піти на вихідних? Годі ламати голову – для спокійних сніданків, ситних обідів та затишних вечерь обирайте Mama’s pizza. І повірте, ви не пошкодуєте, бо тут – "Смачно, як у мами!"
Боїтеся стоматологів і зубного болю? Без паніки! Головний лікар-стоматолог сімейної стоматології О.С.А. Світлана Островська розповіла, як боротися із такими страхами*

Що таке страх? Звідки береться? Чи варто з ним боротися і чи потрібно взяти його собі на користь? Головний лікар-стоматолог сімейної стоматології О.С.А. Світлана Островська дала відповіді на ці запитання