Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Скоро таке буде. Таке буде, шо тріндєц. Скоро осінь. А то така пора, шо всі, хто які болячки має, мусят ся лічити. Інакше осінь даремно не мине. Особливо, якшо вона політічєска.

***Но самі страшні діла сеї осені чекають на нашого Пєтю Чіколядку, який вів нас із томосом до Європи, але довів тако десь до Вінниці. А там ся нарід розбіг. І далі тих, шо ся лишили, вже повів до Європи Володя ЗЕ. Но так як дороги він особо не знав, бо вчився на юріста в ріднім Кривім Рогу, то вернулися ми від Вінниці до Кривого Рогу. А вже звідти тако помалу будемо знов рушати до Європи. Но вже без Пєті. Бо Володя рушєє, а Пєтя си лишиє. Від Медведчука нас боронити.

Гріша шугає Пєтю, а Вася – в засаді на «зєльоних». Блог Мостіпаки


А з Пєтьов чиста біда. Про неї він ше, правда, не знає, но вона ся вже наближає. Долає, так сказать, стомєтровку. І біда ся на Пєтю засіла не десь там в корчах москальских, чи чагарниках сєпарських, і навіть не на тілівізорах медвєдчуковських, а в селі Круп’янське з насєлєнієм десь зо 600 душ. Шо? Не знаєте де то? Ну ви даєте. Там є така файна стара церква. А коло неї скоро буде файний такий скульптур самого достойного гражданіна села - в трусєлях спортивних на три полоски. Далі не знаєте? Таж то коло Великої Буди. І то не чули? Ну значиться ви не мєстні і забирайтеся за Дністер. Не буковинцям тута не місце. Чістота рядов – так сказать.

Так вот в тому селі 48 років тому вродився Гріша. І бігав би си Гріша і бігав вокруг да около того села і може би навіть попав на сорєвнованія мєждународні в Румунію, якби не Володя ЗЕ і єго мєстні корєша Іллюша КУ і Валєрцьо ЧИ, які Грішу зробили політічєским дєятєлєм наційонятєльного масштаба.

Гріша шугає Пєтю, а Вася – в засаді на «зєльоних». Блог Мостіпаки


Ну а раз вже Гріша став дєятєлєм, то першим ділом тра десь шось ляпнути. А з сим в Гріші ніколи проблєм не було. То він пригрозив Пєті Чіколядці в парляменті зробити гєпєнгєр. Зашугати єго, загнати за колону в задній прохід і тримати там подалі від народу. Ну тіпа мєсть така народна, а Гріша – мстітєль. І для того він вибрав для нашого Пєті страшну кару – не подати єму руки. Як випаде така нагода. Якшо випаде канєшно, бо до сего вона не випадала навіть тим, хто коло Пєті десь там крутився і навіть мав знижки в кіоску "Рошен" на конхвєтки, в яких мармуляду вже ставало чути на нюх. То вот навіть тим так і не випала нагода зекономити на милі і не мити руку всю Пєтіну каденцію, бо так єго руки страждущі її почоломкати і не дочекалися. Так шо і шанси Гріші...

Товово. Не дуже. Ну хіба здалеку кине в Пєтю жменею смажених бараболь. Масних. На смальці. Аби Пєтя знав, шо єго народ всю його каденцію їв. А заодно, аби поняв, чого народ обрав Грішу. Бо хотів, аби і Гріша ту бараболю на смальці їв, і Пєтя. А Пєтя на Мальдіви, туди, сюди, Іспанії, моря-окіяни. Срамота. А народ жаждав справедливості. Аби всі були, як він. Того масово перемогли гріші, а не пєті.

Ну і понятно, що тепер Пєті ніхто руки не подасть. Бо і в Гріші, і в народу гроші є тіко на барабулі зо смальцьом, а Пєтя - мульярдер. То їм з Пєтьов всім не по дорозі. А як тіко в Раді Гріша обростє трохи політічєским жирком, трохи грошима, а трохи харчами, а не тіко барабольов зо смальцьом, то тоди вже Гріші буде не до народу і він до Пєті помнєкне і почне строчити таратайки, як Пєтя родіну спасав. А народ си лише, там де і був. Коло тілівізора, з барабольов зо смальцем і в ожіданії справедливості. За яку варто боротися. Але не коло тілівізора, де її обіщає мальчік із ЗЕ-табакерки.

***

А нашу міськраду сего тижня трохи шухерило. Народ шось там бігав, слину пускав, спітнілі долоні об одвірки тер, шось десь засідали, діла рішали. Вася з Тоньов, Тоня з Васьов. Вопшим, самі главні в городі. О Боже, город ти чи город? Як в тебе такі – самі главні.

Гріша шугає Пєтю, а Вася – в засаді на «зєльоних». Блог Мостіпаки


Чого бігали і слинилися – так і не понятно. Видно, щось си напридумували, шо тіпа траба си рятувати, бо біда зелена і восени можуть розпустити. Ну а героїв серед того, що там зібралося – так собі. Не дуже. Пару буйних колись було, але вони вже постаріли і ніц не годні. Хіба тако з місця на Каспрука ше гавкнути, як старий пес з порога, коли коло воріт лісопед їде.

А як героїв нема, а шо в горі – не понятно – одні тіко слухи, то траба си рятувати. А як си рятувати? Тра ізображати бурну дєятєльность. Ну хоча би закрити людські питання сесійні, які, аби ся мстити Каспруку (болєзнь така є, слабість на голову називається), не розглядалися з березня-квітня.

Бо так Вася з Тоньов рішили, шо то гет ізничтожит рєйтінг Каспрука, шо після него вже можна буде мером вибрати не то шо Васю, чи Оксанку, а хоч Тоню чи й Кандибу. Но тута всьо пішло шось не так. Страну накрила, що нальот сарани на єгипетські поля, волна зєльоних попугаїв. А мєстні розклади стали такі, шо місця Васі, Тоні і всяким кандибам у них ні на президентських. ні на парламентських виборах, не найшлося. Нє. Ну тіпа Вася там крутився і діла хотів порішати. Як всігда, занести, підмастити, але шось пішло не так. Ше тіпа не врємя. Установка така. Старих не брати. Всьо молодьож політічєску. Ну і набрали. Курятнікових. Ну і трохи Валєрцьових. Но видно Валєрцьови сказали, шо ти тіпа собі з Васьов діла три, но сюди до зєльоних єго – нє, нє. Пока рано. Згори пазять, а вождь в нас народний і дуже не люблять усіх бувших. Ну тіпа, як бандітів броварських, "чортів всяких". Такі от діла.

Ну то народ і напрягся. Набрав папірів і рішив, шо в четвер на сесії намолотить рєшєній повну купу – з березня по липень. Но. Ніц з того не вийшло. Бо, або хтось дав сигнал, що не тра шухеритися, ніхто вас розпускати не буде, бо нафіг ви кому тра. Або політічєска худобка дійшла до такого стану, шо більшість поняли, що їм вже ніц не світить ніде і ні з ким, і забила на ті рєшєнія сесії навсігда і безповоротно.

Ну тіпа рішила, по вказівці умного кормчого Васі і не менш умної кормчихи Тоні, на ті рєшєнія і сесії чхати. Ну і заодно ждати моменту, аби підсунути в лагєр зєльоних попугаїв якусь бамажку-донос на Каспрука, шо він тіпа тут не кошєрний, ЗЕ не любить, каже, шо то кака, а інтєрєси нової власті в Черновцях мусить представляти тіко Вася, єго сімейка, Тоня і всяка челядь – боти, пропагандисти, тілівізір, сайти і радійо. Ну і Вася готов то всьо совершенно за безплатно новій курятніцкій власті вручити. Бо ж в неї ніц свого такого нема. Ну і де тоди будуть показувати Другановского? На заборі на білій простинці, чи шо? А тут у Васі всьо є готове і ніц не має шо показувати, хіба єго самого, Тоню, Бодика і Бєшлєя на закусь.

Так шо чекаємо моменту ґешефту між Васьою і новою зєльоною властью – тіпа ми вам всьо, шо в нас є – реально блєф, развод і порожняк, а ви нам – роль младшєнькіх партньорів. Ну аби ми хоч десь у куточку примостилися. Ну а далі з такими лохами ми запросто справимося. Ше й не з такими справлялися. Десь баблішка підмастити, десь просто лизнути куди тра, десь тіпа порішати "ми вам – ви нам" і конєц власті зєльоних попугаїв. І знов стала вона Васьовою. Бо шахматіст. Лошадью ходи. Лошадью.

Нє. Канєшно, зєльоні слину будуть пускати, шо ніякого Васі не знають, нікого не виділи і шо всіх тра нафіг. Аби народ вірив. А народ повірить. Тим більше, шо то чиста правда. Вася всіх своїх спише і до "зєльоних" не попхає. А так десь пристроїть. Тіпа в спаленому "Рідному місті", підсуне Віталькові, аби тягнув далі на свому горбу, до якогось куміра ватників Шарія запхне. Але то таке. Гребіть там си, хто як може. Бо реально єго інтєрєсує тіко він сам, Оксанка і так три рази. А то і п’ять. А всьо товово, то їх проблеми. Їх судьба – бути челяддю. Мальчіками і дівочками для виконання задач за мєлкі подачки, должності і можливість чимось десь поживитися.

Кстаті про зєльоних. Вася їх теж спише, як тіко побачить, що ті вкакалися. А шо вкакаються, то, як казала моя баба, "ше такого не було, аби ся не всрали". І тут знов Вася і Оксанка. І скажуть, що вони всю жізнь були у внутрішній опозиції доЗЕ. І вопши, хто такий той ЗЕ. Случайность політічєска, яка обманула надєжди народні.

Гріша шугає Пєтю, а Вася – в засаді на «зєльоних». Блог Мостіпаки


От вчіться людє, як тра на світі жити. Аби у вас всьо було, а вам за то ніц не було. Тако складаєте руки на грудях і починайте співати, як той дяк на кліросі, як ви любите то Пєтю, то ЗЕ, то Рябка, то Бровка, то Сірка. А за фіранков щось комусь заносите то сюди, то туди, шось тягнете, слините зелені бамажки, складаєте їх в мішок.

Ну а якщо не годні то всьо робити – ні співати, ні за фіранков роздавати зельоні бамажки, ні хапати, ні гребти, то вам в цій країні, в її політиці, власті, в її депутататах, начальниках, облрадах, міськрадах ніц не світить. І місце ваше або тєрпіли і лохи на виборах, або в Польщі на помидорах.

Олександр Мостіпака

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Рейтинг:
(голосів: 1)
11-08-2019, 12:50
Коментарів 0 Переглядів 1422

загрузка...
Кабмін торгується із мажоритарниками соцекономом: кому з нардепів з Буковини «перепаде»
Журналістка Соня Кошкіна опублікувала таблицю із ймовірним розподілом грошей із соцеконому на виборчі округи нардепів-мажоритарників
В аптеках Буковини з'явились вакцини від грипу: відома ціна
В аптеках Чернівців та області вже з’явилися нові вакцини, до складу яких включені всі чотири штами вірусу грипу, які циркулюватимуть у епідсезоні 2019-2020 років
Блоги
блог Миколи Кобилюка
Блог Миколи Кобилюка

Блог Юлії Пацаранюк
Те, що наш кінематограф почав працювати якісно, засвідчили чимало фільмів, на які у перші ж тижні прокату масово пішли українці.

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Що буде далі, сказати ніхто зараз не зможе

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк, Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Як можна сідати за один стіл із диктатором, на совісті якого велика кількість злочинів?

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
Чому люди залишають великі купи сміття біля незаповнених смітників

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Там вони дешевші і не просто на кілька копійок – суми відрізняються у сотні гривень
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
Популярне Коментують
• Новини
«Захар Беркут» б’є рекорди. Блог Юлії Пацаранюк
Те, що наш кінематограф почав працювати якісно, засвідчили чимало фільмів, на які у перші ж тижні прокату масово пішли українці.
Холопи «царбатюшки» і сарака Штайнмаєр. Блог Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень
загрузка...
Тільки у жовтні 2019!  Вигравайте  безкоштовний тур від  туроператора «Аеролюкс тревел» до 10-річчя фірми! (на правах реклами)

До свого 10-річчя чернівецький туроператор "Аеролюкс тревел" дарує тур до Європи, прогулянку на кораблику Дністром, проживання у котеджі біля Дністра та інші призи.
Як правильно обрати автошколу? (на правах реклами)

Нові автошколи сьогодні відкриваються постійно. Кожна пропонує власну програму, умови навчання, авто і т.д. Саме тому у водіїв обов'язково виникає питання – "як вибрати автошколу?".
Купуй професійний і побутовий інструмент та кріплення в магазині «Шрубка» в Чернівцях (на правах реклами)

"Шрубка" - магазин професійного і побутового інструменту та кріплення в м. Чернівці.
Затишний готельно-ресторанний комплекс «Баронський Двір» відкрився у центрі Садгори.  5 причин відвідати. (на правах реклами)

Якщо ви шукаєте місце для святкування весілля, хрестин, дня народження чи іншої важливої події, завітайте у "Баронський Двір".