Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Він+Вона | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Клички з баняком мамалиги і Віталька-фенікс. Блог Мостіпаки

Виборчі перегони, шо сліпі барани. Ломанулися до посліднього обриву 21 липня. Для багатьох за тим вже жізні нема. Ну може й правильно. Бо кому тра тих сліпих баранів? Хіба вовкам на ситу вечерю.

***Дуже люблю халяву. Як і всі ми – український нарід. Но не думав, не гадав, шо таке щастя підвалить. У вівторок на халяву ввалив зо 5 чашок кави, сім лімонаду, коробку (загалом) цукерків рзних порід і ше й трохи сто грамів – зо три. І всьо, пацани, на халяву. Ні коп’я не потратив – жлоб. Бо купа народу ходила вулицями, ніби то на Чернівці зійшла Божа благодать, випала Божа роса, впало дерево з грошима, перевернулася фура з пивом, чи в мерії дустом посипали депутатів.

Кого не здибеш, улибка від писка до вуха і від вуха до писка і замість доброго дня: "Ну шо? Ся вср…ла? Ну то йдемо на каву… Ги ги. Ну то давай ше по 50.. Ги ги ... Бо ж ся вср..ала. А я яй. Як обідно". І улибка. Гади…

І так цілий день. Ледь роботу не провалив. На вечір вже ми так було добре, а від кави очі такі широкі, а мислі такі глибокі, шо бігме думав, шо то я вже якийсь Сократ. А може й сам Конфуцій. Но, на ранок після файного компоту всьо ся минуло і я ввидів себе.

А шо то було? А то Оксанка Петрівна Продан після бурного веселья на Петрівському ярмарку і баняка мамалиги "від мами" з виборів знялася. Ну то й народ празнував. Думаю, шо взяття Бастилії – сеї тюрми рєжіма і сімвола європейського абсолютізма, і то так не празнують.

То коли я си в середу ввалив компоту, то став си думати. Тіпа, з якої радости народ. часто й не дуже знайомий, мене на халяву частував і шо би то значило? Далі си тако, підперши голову, бо шось си вона не дуже тримала ватерлінії, сів думати. Ну і таке собі надумав, шо Оксанка Петрівна, то вона хоча й політік національного і почті мірового масштабу і тута в білих штанях два тижні вишивала городами і садами на Хотинській і оболоннями на Щербанюка, нашим провінційно-сільським і гламурно-кобилянським Черновцям не дуже то і знакома. Ну почті шо вопше не знакома. А тонни баксів, вивалені Васьою на "голубой екран", то таке. Аби творчєский народ не бєдстував і не сидів по папертях у Фейсбуці, розпалюючи пожар мірової соціальної революції на отдєльно взятих 600 тисячах квадратних кілометрів. Вопшим, ніц "голубой екран" не поміг Оксанці Петрівні – політіку мірового масштаба, бути впізнаваною в провінційних Черновцях. Куда вона неждано-негаданно, як польот шпака над новим костюмом "від Стелли" звалилася після семи років високого вирію під куполами, завдяки нині призабутим Митру Фірташу і Юрі Борісовову.

Клички з баняком мамалиги і Віталька-фенікс. Блог Мостіпаки


А вот конкурірующі "голубі екрани", жлобство депутатів, яких пригрів на мощній груді другий товаріщ Продан – Вася, політичне худобство, яке він чотири роки сіяв Черновцями, базар-вокзал, в який Вася, Толік, раптово спригнувший в курудзи Валєрцьо, комунальний гнойнік Володька, владєлєц трусоконтейнера і виконкома Тоня Прокоповна, тролєйбуснік Бодя та інші негідники перетворили місто, всьо це помогло Оксанці Петрівні, не маючи достатньої впізнаваності, вже мати один із найвищих негативних рейтингів. Талант Васі не пропйош. Тим більше, шо він і не "вживає". Може би краще "вживав", а то "не вживає", то всі думають, чи то падлюка, чи слабий, а чи слабий чи падлюка. Дехто від сих мислів вже волосся втратив. А всьо думає. Вопшим такі діла.

З фамілією Продан в Черновцях нині можна або на бігборди, або мамалигу роздавати. Нє ну ше можна з Кличками обніматися. Здорові хлопці, шо мури в Недобоївцях. А шо вже оратори... Демосфен з повним писком камінців тихо просить оракула погадати на його судьбу-злодєйку. Як почує Кличків в тілівізорі. Так шо Клички за Оксанку Петрівну тако си файно (і мабуть, недешево) наагітірували. Особливо, коли Володька своєю зі безпосередністю заржав, шо Росинант, коли йому сказали, що Оксанка Петрівна в черновцях за 30 годин вулицю відремонтувала. Агітація була ше та. Ефект – бімба.

А Віталій як зажигав. Шо баба в селі в морозний ранок курудзиння в старій печі. Тіпа, питають Віталія, який агітірувати приїхав за Оксанку, як вам Чернівці. В ожиданії, що Віталій зари почне метати рукавиці з автографами з криками: "Яке файне місто, але всьому винен Каспрук".

Но Віталій того і оратор, аби не знати, де він і хто такий Каспрук. Но смекалістий оратор. Він поняв, шо файна дівка з "всьо при ній і даже більше" десь подвох затіяла. То наш агітатор швиденько зтєми Чернівці спригнув на тєму Києва. Щось тіпа як той студент, шо вивчив один білет про блохи, а єму попалася тема про рибу. То він почав з того, шо риба то таке жівотне, шо не має шерсті, але якби в неї була шерсть.

То були би блохи. Ну і далі – по курсу… То після того, як Вася чим міг поміг, банєк мамалиги "від мами" скоро си скінчив, а Клички наагітірували повну тайстру вогирків і бараболь, Оксанка припинила політічєску борбу і лишилася лише на бігбордах. Бо баблішко вже уплачено, а узнаваємості, як не було, так і нема. Так шо вперьод, до перемоги "наших над їхніми", а "нинішніх над позавчорашніми". Вопшим, расцвєт демократії в усій її красі. А винен хто? Правильно. Каспрук. А ше більше Карімова. А чо? Бо таблетки кончилися. А в больнічці – рейдери. Йван Мунтян хоче там пиріжки пекти. А ему би про будуще політічєско-барижних партньорів побеспокоїтися.

***

А вот хто, хто може си тихо спочивати на лаврах засіяної ше в 2012 році гречки, шо так і досі сходить 15% рейтингом, так це наш Віталь Михалич. Незаслужено забутий Васьо-Оксанками і не заслужено відсунутий у дрібну торговлю білоруським склом.

Наш Віталька-фенікс знову воскрес.

Бо не будь рясно засіяного Віталь Михаличем і його партньорами 2012-го і стабільного рейтингу 15%, то не було би в міській раді ніякого Васі, Володьки, Таньки і прочих мовчазно-угрюмих товаріщєй із "Рідного міста". І не було би заробітків Васі, Тоні, Боді, Володьки на землиці, приміщеннях, тендерах, откатах, подачках лохів, тролейбусах і прочому міському майні. Весь цей бєшєнний рост благосостоянія деяких нічтожних і ніким не знаних елементів за останніх три роки – це заслуга Віталь Михалича. Його рейтингу і його засівання гречки в 2012-му. Заслуга незаслужено забутого, віддуцканого і відкоцканого на обочину політічєскої (такої масної і прибуткової для декого) жізні в Черновцях, але так любимого досі частиною бабушєк і дєдушєк Віталь Михалича.
Так шо тепер, маючи рейтинг вдвічі вищий, ніж сімейка Васі разом взята, Віталь Михалич може всім показати кузькіну мать, гримнути кувалдою по столу і спитати: "А хто тута в хаті хазяїн?"

Нє. Ну це якшо Оксанка з Васьою знов не почнуть Віталь Михалича розводити на "маминій мамализі" тіпа, ти наш хороший, наш рейтинговий, наш няшка, ми заради тебе знялися. І приг на єго рейтинг. І звісять обоє ніженьки. А Віталь Михалича знову засунуть у дрібну торгівлю. Чим небудь. Розмівськими кальошами, наприклад.

Клички з баняком мамалиги і Віталька-фенікс. Блог Мостіпаки


Вопши то я на місці Віталь Михалича створив би політічєский альянс з Юлією Костянтинівною. Вона ж Сафтенко. Вона тоже своїми бігбордами, камерами, тілівізорами і тривалою кар’єрою на ТБ провела до міськради купку нікчем, які потім її не лише кинули, відсунули, а й поводилися з нею не як достойні чоловіки, а як худоба (не в обіду корисним тваринам сказано).

Альянс не тому, шо Віталь Михалич і Юлія Костянтинівна так одне другого люблять і шанують. А для того, аби провчити скотиняк. Бо в політиці теж є правила. І навіть в стайні вони є. Та чомусь нема в Чернівецькій міськраді.

Олександр Мостіпака

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

Рейтинг:
(голосів: 1)
14-07-2019, 10:25
Коментарів 0 Переглядів 1515

Половина хворих - чернівчани: географія поширення нових випадків COVID-19 на Буковині
Майже половина нових хворих - це жителі Чернівців, багато інфікованих знову на Кіцманщині

Нові зони у Чернівецькій області: які обмеження діятимуть
Нові карантинні зони почнуть діяти з 17 серпня
Блоги

блог Миколи Кобилюка
Як я вперше скористався стаціонарним валідатором для оплати проїзду в тролейбусі у Чернівцях

Блог Юлії Пацаранюк
Повертаємося до "заводських" налаштувань, як то кажуть!

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Що буде далі, сказати ніхто зараз не зможе

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк, Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Наче і не дуже помітно, але Україна малюсінькими крочками таки дрейфує до Рашки

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Блог Михайла Салітри

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події Чернівців та Буковини за останній тиждень

блог Галини Олійник
Ніколи не заїжджайте у невивчені місця, не перевіривши їх "на міцність"

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Він них важко відмовитись і покупцям, і продавцям
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
Популярне Коментують
• Новини
У Чернівцях про карантин не чули? Блог Марини Кавкало
Контроль за дотриманням карантинних правил дуже шкутильгає
«Даю з кожної пенсії 200 гривень на благодійність». Блог Надії Будної
Як чернівчани допомагають знедоленим людям та бездомним тваринам
Їдете на пікнік? Не забудьте … трос. Блог Галини Олійник
Ніколи не заїжджайте у невивчені місця, не перевіривши їх "на міцність"
загрузка...
Сигналізація «Ajax» за 1500 гривень!  Економія 6718 грн! Що пропонує охоронна компанія «Ефорт»?*

Скільки ж коштує сигналізація та як вона працює, розповіли в АЕБ "Ефорт".
До гінеколога – обов’язково раз на рік! Що рекомендують лікарі медичного центру «Базисмед» для підтримання жіночого здоров’я?*

Для жінок, що слідкують за своїм здоров'ям та дотримуються правила "краще попередити, аніж лікувати", відділення гінекології "Базисмед" підготувало профілактичні пакети за вигідною ціною: "Гінекологічний Chek up" та "Жіноче здоров'я".
Захопливі тестування та розіграші призів на святі майстрів у Dnipro-M*

Dnipro-M запрошує на яскраве свято майстрів до фірмового магазину з 13 серпня по 15 серпня.
«Галя Балувана» уже у Чернівцях! Корисні напівфабрикати відтепер доступні кожному!*

Щоб життя чернівчан бути легшим і комфортнішим, нещодавно у місті відкрили мережу домашніх напівфабрикатів "Галя Балувана".
Лабораторія «МедЛаб» має офіційне право на зняття з обов’язкової самоізоляції громадян з негативним результатом на коронавірус!*

Лабораторія "МедЛаб" – це установа, яка має офіційне право на зняття з обов'язкової 14-денної самоізоляції громадян, які отримали негативний результат ПЛР-дослідження на коронавірус SARS-COV-2.