Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Наш Дєдушка Олександр Георгійович, добре пополуднувавши бараболями з тушонкою, вернувся у велику політіку. А сліди Міші Папієва знайшли на горищі філармонії.

***Сенсація тижня, канєшно, - то повернення екс-губера Дєдушки Олександра Георгійовича у велику політіку, завдяки Васі. Бо так би Дєдушка й займався політікою коло миски з файною смажениною і доїдав тушонки, які жінка не віддала на Майдан.

Дєдушка прийшли до Васі, а Володька – в шоу. Блог Мостіпаки


Но тута пішло таке совпадєніє, шо у Васі-узурпатора і послідньої защітніци бізнесюків від сплати податків Оксанки Петрівни раптово си кончили патрони. Набрана ними челядь дуже мєлка, хоч і дєшова, і для великої політічєскої борби на патрони не годиться, а на кулі - тим більше. Так, хіба мєлочь по карманах тирити, з чим вона справляється на всі триста, шо навіть у Васі шок буває.

Ну а задачі ж політічєскі ні з Васі, ні з Оксанки ніхто не знімав. Бо то вони тута пурці, а тамо, де вони дуже хочуть си приліпити до великих дєнєг і посад, то вони не тово. Ну так собі, як казав старий єврей – тівово, шо у маминій кофті. Ну а раз патрони си кончили, а приліпити дуже си хоче, то тра вопрос рішати. А хто тута буде патроном, як всі мєлкі? Або хитрожопі і понімають, що Вася і Оксанка всіх пользують, а далі мастіть собі плечі воливов від смажених чебуреків.

Ну а в Оксанки ж задача – мочіть в сортірє Гройсмана, бо не лєгає на той бік, куди Оксанчині покровителі хочуть. Ну а друге – мочіть в сортірє Яценюка, бо п’ять років тому Сєня брикнув-кишнув "гімно у вокулєрах", якого єму Пєтя-чіколядка і Митро-помидорний пхали в перші-віце. Сєня лєг і сказав: "Або мій труп, або товово у вокулєрах". А оскільки політічєска ситуація була неопрєдєльонна, то трупа не вийшло, а товово закусило вудила і здриснуло, але потім прилипло до Пєтьової канцелярії. А Оксанка в него – почті праве плєчо. От і вся велика політіка.

Но сама ж Оксанка хитра, шо штири тель-авівці. Шо то - Садагура. То понятно, шо сама ніц нікого і ніколи тако прямо мочити в сортірє не буде. І правильно. Вона ж не Вася. Бо хто знає, як та жізнь поверне, а жити якось тра – і не за два дуляри на день, як посполиті, а хоча би за дві сотки. Того патроном, аби замочив Гройсмана і Яценюка, знайшли Дєдушку. Ну а заодно вже й хронічєскі болєзні Васі Дєдушці підсунули – аби замочив і Бурбака, і Каспрука.

Дєдушка, канєшно, далеко не Демосфен, а ше далі не Ціцерон, але задачу на тілівізорі Васі виконав. Тіпа, шо і Гройсман, і Яценюк, і Бурбак – какашки-промокашки, а Каспрук, то той сам себе з мера і зняв. Ну бо з Васьов город не поділив – тіпа, всьо Васі, а кабінет і стіл – Льоші. Ну, як Дєдушка з Йваном Мунтяном поділили "хату з левами" - кабінет і стіл – Дєдушці, а хату, поля, садки, огороди і сіножаті - Йвану.

То в Дєдушки називається – домовитися. Такі діла. Тепер ждітє Дєдушку у великих розкладах мєстної політіки – десь в якійсь "Платформі – за ЖО", або в спасітєлях селян від урожаю – агропартії (тій часті, шо си Медмедчук примняв, ше той спасітєль колхозніків). А ви казали. Дєдушка хітьор. Бо правильно харчується. З погреба. А там всьо своє – з городу, хліва і садка. То й вчіться, як велику політіку робити.

***

А ше наш Дєдушка не просто так собі екс-губер, а тепер і знов великий політік мєстний. Він товово. Ага. Має ключі від раю. Ну да. Сам Петро єму дубліката зробив і тепер Дєдушка там собі втворає ворота до нектару і амброзії, кому хоче. А кому не хоче, то тому нема ні нектару, ні амброзії, а так - одна біда. Ходи си по толоці перед воротами і збирай козєчки.

Спитаєте, звідки я то знаю, що Дєдушка дубліката в Петра від воріт раю випросив і став на "тємі", що нікому і не снилася?

Так він сам сказав. Читайте і слухайте Дєдушку "мєжду строк". Бо коли єго спитали, чи буде він судитися з Петром і Сірожов – мєстними акулами пера, то Дєдушка шо сказав? А то і сказав, шо подтвєрждає, що хитрий екс-губер має ключі від воріт раю. "Вони будуть наказані в інший спосіб. В нас ще є суд не тільки на землі, а й на верху", - сказав Дєдушка про Петра і Сірожу.

Отак, пацани. Ходити вам по толоці і збирати козєчки. А з вами там ше будуть ходити Гройсман, Яценюк, Бурбак і Каспрук. А Дєдушка буде на воротах товово – тикати вам дулі під носа. А от Васю, Оксанку і Йвана пустить. Бо з ними тово. Домовився. Так шо кайтеся, поки не пізно. Бо вся амброзія, нектар, пахнющі чічки і файні пташки на кущах знов тим трьом дістануться. А я вже ніби порішав. Дєдушка мені колись медаль дав – нібито я брав участіє в Буковинському вічу, чи шо. Чи не брав. Але медаль є. Так шо пропуск маю.

Ну ше покаюся на воротах, тіпа прости, Дєдушка, кон’юнктура така була. То при слові сему він ворота розкриє на всі боки. Бо хто, хто, а Дєдушка знає, шо таке кон’юнктура. Інакше дубліката би не мав.

***

О. А Володька наш який маладєц. Поки тут на мєстах всякий злобний народєц, всякі кровосісі і прочі підколодні на него клєвєщут і заздрять, що щось не так ремонтує, краде, телепень і просто задовбав, а защіщає єго один Вася, бо й сам усіх задовбав, то Володька на тих всіх клєвєщунів, заздрісників, лузєрів і прочих фейсбучних мастєров пагаваріть і абідєть нашого няшного начальніка гім..ноканалізації, просто начхав.

І пішов у великі артісти. І не кудись там, а на самий просвєщонний талеканал масового пользованія – на "Інтер". І не в новини в 12.00, а в саме культово-рейтінгове шоу "Стосується каждого". Ну се шось тіпа таке, шо коли ти єго дивишся, то завжди мисль одна – звідки таке в цій країні взялося і добре, шо в мене такого нема. Ну тіпа, шо кругом всі дебіли і соціально та умствєнно неухожені, а в мене ше всьо харашо, а значиться вся власть от Бога і всьо, шо в нас вкрали, то Божественне провідєніє, бо дивіться, шо си в отих робить.

Дєдушка прийшли до Васі, а Володька – в шоу. Блог Мостіпаки


Ну то Володька на таке поїхав. І шо? І затмив там всю зйомочну групу, всіх героїв того "тьху тьху, добре, шо не в мене", всіх експертів "околовсячєскіх знаній" і просто "зробив си лице", як то кажуть. Тіпа на всю страну, на всіх пенсіонєрів Володька, щиро дивлячись їм в очі, заявив, шо в городі Черновці няшна, пушиста, чєловєколюбна власть, якої тут навіть за цісаря не було. Та шо там за цісаря. І за маршала Антонеску не було. І за генералісимуса Сталіна тоже. Отак. Ну і фото на пам’ять. Володька со зйомочною групою. І запісі програми на пам’ять – Володька серед людей (крайній слєва).

А ви, клєвєщуни, лузєри і прочі заздрісники, клєвєщіть на Володьку, шо шось не то асфальтує, не там краде і не туди засипає засіки. Всьо туди. А тепер у вас і права нема морального клєвєщати. Бо Володька у серйозну тєлєіндустрію пробився та ше й туди, де показують таке, шо всі ми таківо, а в кого такого, шо там, нема, то хай радується, шо в нас така файна страна, шо декому ше дала возможность не бути дебілами і соціяльно та умствєнно неухоженими.

І шо у вас вдома ше всі родствєнніки не сплят між собою. Так шо тепер черновіцкі пєнсіонєри всі – Володькові. Бо тако вийде чоловік до них і скаже: "Ви ж дивіться люди, як тамо в них, а в нас же всьо фрумос. Он за Каспрука ями були квадратні і жорсткі для кольос, а за нас стали круглі, мнєгкі і кольоса по них так і пливуть, так і пливуть". Так шо соціяльні тєлєшоу, куди пробився Володька, то велике політічєске діло. І так просто будь-кого туди не беруть. Тіко нормальних пацанів, подающих надєжду.

***

Велика політіка в нас - то велике діло. Но ше більше в нас велике діло - то наша велика госпідарка. Себто хазяйство всяке за щот государства. Себто за гроші тих сарак, які ше щось роблять і в казну бабло платять. Но того вони і сараки, шо вони туди платять. Бо є ше невелика купка щасливців, хто звідти то бабло черпає. Хто черпаком, хто лопатов, а хто і тазіком пластмасовим.

То тих, шо звідти то бабло черпають, дуже мало. Но вони страшно ефективні госпідарники. Вони, шо за общі бабки не зроблять, то шось кудись прилипне. А то, що зроблять, то воно тоже прилипне. Але якось тако. Нє. Гроші, канєшно, з того діла файно оприходують. Ніц слідів їх не лишать. Но вот то, шо за них зроблять, то всьо якесь криве і горбате виходить. Бо ж госпідарники.

Помните, був у нас тут такий великий госпідарник і політічєский дєятєль Міша Папієв. Ну да. Хто не помнить, то подивіться на філармонію. Її Міша ремонтував. Ну тіпа він властью був тоди і при нему ремонтували. На 50 мільйонів. А як голосно про то всім розказував. Навіть краще, ніж Володька Бешлей, бо Міша таки і до школи, і до унівєру ходив ше за поганої совєцької власти, а не в наші продвінуті вечірні факультети квітучої неньки.

Дєдушка прийшли до Васі, а Володька – в шоу. Блог Мостіпаки


Ну і шо? Казав Міша, шо в такій файній філармонії, як він зробить, не грав Ліст і не співали Карузо з Шаляпіним, а заспіває Герелло. А тута природа над Мішою підступно надругалася. То фронтони підступний сніг обвалив, то дощ стіни пооббивав. Нє, ну а шо Міша знав, шо в нас йде сніг чи дощ? Ну а тойво вітер, то воопше ісчадіє природи. Взяв і дзюрку в блясі такої тєжко поремонтованої Мішою філармонії зробив. Ну і шо то таке? За Ліста дах стояв, за Шаляпіна стояв, за Карузо стояв і навіть за Кошмана стояв. А Міша поремонтував новою, блищичою бляхою, а вітер здув. І шо тута скажеш? Госпідарники. Цвики не ті, видий. Бо то колись були цвики – моцні, грубі, шо голос Шаляпіна. А тепер шо? Якесь тонке, гнеться, вихляє під молотком шляпков, як Ані Лорак на сцені задом.

Так шо Міша тута ні причому. Він хотів, аби всьо було файно. І 50 мільйонів, і Герелло. То єсть, і дєньгі, і слава. Но вітер і цвики зробили своє чорне діло. І хто, скажіть, тому винен, шо знов бабло сарак вилетіло в дзюрку? То всьо природа-мать. Бо госпідарники в нас файні.
Олександр Мостіпака

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Рейтинг:
(голосів: 1)
18-03-2019, 08:48
Коментарів 1 Переглядів 1619

загрузка...
Hаписав: Габсбург, Коментарів: 0, Новин: 0, 23 березня 2019 21:11
В новині:
Шо за пиздоватый бредняк на суржике, типа, сатрите чуваки го за художаствиный прыйом...
Типа опустился на уровень жлобов - стал там своим. Дядя,вы дурак!

Скорочення районів Чернівецької області: навіщо потрібні ці зміни
Експерти з децентралізації вважають, що модель нового районування, оприлюднена Геннадієм Зубком, є найбільш збалансованою
У центрі Чернівців – самовільне будівництво: забудовника перевірять
На початку вулиці Руської розвалили старі складські приміщення і почали зводити офісний центр без дозволу на будівництво
У школах Чернівців дітей годуватимуть булочками з халвою
На безкоштовні сніданки школярів витратять кілька мільйонів гривень
Блоги
блог Миколи Кобилюка
Блог Миколи Кобилюка

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Що буде далі, сказати ніхто зараз не зможе

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк, Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Як у влади, так і в опозиційних політиків мета - власні політичні інтереси, а вже потім Україна та її люди

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Про повернення екс-губернатора

блог Олександра Мостіпаки
Про головні події тижня – у блозі Олександра Мостіпаки

блог Галини Олійник
Чому люди залишають великі купи сміття біля незаповнених смітників

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Там вони дешевші і не просто на кілька копійок – суми відрізняються у сотні гривень
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
Популярне Коментують
• Новини
Як за сто дулярів стати знаменітим. Блог Мостіпаки
Про головні події тижня – у блозі Олександра Мостіпаки
Чому Чернівецька ОДА досі без голови: думка
Чернівецька область залишилась однією з небагатьох в Україні, яка через три місяці після обрання Зеленського президентом залишається зі "старим" керівництвом ОДА
Гріша шугає Пєтю, а Вася – в засаді на «зєльоних». Блог Мостіпаки
Про головні події тижня, що минає – у блозі Олександра Мостіпаки
загрузка...
"Західний судинний центр" - лікарі, яких ви знаєте! (на правах реклами)

Про особливості роботи центру та переваги методик, які тут використовують, розповіли судинні хірурги "Західного судинного центру" Юрій Оліник та Володимир Савін.
Якісні лабораторні аналізи стали ще доступніші в Чернівцях (на правах реклами)

Лабораторія "МедЛаб" рада повідомити, що в Чернівцях для зручності жителів міста відкрито нове відділення для забору біологічного матеріалу, яке знаходиться за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 226.
«ARX» – страхова фортеця України (новини компанії)

Компанія "AXA Страхування" – лідер страхового ринку України – змінила назву на "Страхова компанія "ARX". У свою чергу, компанія "AXA Страхування Життя" працює під брендом "ARX Life".
Схуднути так, щоб зайві кілограми не повернулися (на правах реклами)

Чернівецький психолог допомагає своїм клієнтам позбутися зайвої ваги та утримувати бажану форму за допомогою унікальної програми.
Впевненість на мільйон (новини компанії)

У всесвітньому рейтингу щастя 2019 року Україна зайняла всього лише 133-е місце. Хоча, за словами вчених, які проводили дослідження, якщо описати складові індексу щастя, все досить просто.