Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Наші чєснєйші у світі вибори непогано стартували. І вибір у народу великий – між баблом і жлобством. Я би вибрав жлобство. Бо бабло вже було.

***

Я про то, як наш найпрацьовитіший, наспівочіший, найумніший, най…, най.., аб єго мухи покусали, народ повалив на мітинги за кандидатів, де обіцяли бабло. Нє, ну понятно, шо лохів розвели. Ніхто бабло роздавати не збирався, бо й самим мало. Але перевірили в Одесі і Харкові, скільки худоби жадібної прийде. Нічо так привалило. Бо то не шутка. Аж по тищі в Одесі обіцяли. Це вам навіть не Юліна тища, де в черзі тра було стояти. То лише прийшов, галочку у відомості поставив, кумів, сватів, нанашків, собутильників привів, процент з них за халявний заробіток взяв, за покойніка-маніяка-кандідата Онопрієнка покричав – і в дамках.Но то таке. Разводняк. За прєзідєнта в нас багато не дають, бо кому єго тра. Шо там є, а шо нема… І кого не обери, то вже через півроку всі галасають, шо хотіли конхвєтку, а вийшло, як завжди, гі..но. Ну, мєчтати ж ніхто не забороняє. Просто, на коннхвєтку тра трудом мозга і рук заробити, а гі…но, то воно тако само до рук пливе. Без напрягу. А тим більше, коли замість мозгів тирса, а руки криві, то ніц другого й вибрати не суждєно.

Так шо такі діла. Тому на бабло й не надійтеся. Не буде. Бо держава і кандидати бідні. Так шо буде лише розводняк. Лохів будуть ловити на порожній гачок – дешевий газ, "зубажіння", томос, патрійотизм, мір до побідного конца, войну – до параду у Москві і просто на "пішливсівсраку". На посліднє лохів впіймають дуже багато – більше, ніж на дешевий газ десь в два рази і в півтора рази більше, ніж на томос. То таке. Скоро прийде і ше скорше мине.

Но, як казав мешканець Крайнєго Сєвєра, "тенденція однако". Я про то, шо раз лохів набігло на бабло на кандідата Онопрієнка, то шо буде творитися, коли будуть вибирати депутатів парляменту, а далі торговців у мєстні совєти, а ше мерів, перів і серів на мєстну земельку, сади, городи і сіножаті.О тоди будуть носити. І тоди будуть хапати. По сто вже не буде. Всьо по 300 і по 500, а може й по тищі. Бо умєючі люди знають, що то можна відбити за пару вумних і нужних рєшєній сесії і виконкому. Не вірите? Коло ратуші у Чернівцях походіть. Як повезе туди пройти, то вас там скоро навчать, як власть можна конвертувати в цілком осязаєму хрустящу багажну масу з водяними знаками і патрєтами всяких странних дядьків у перуках і з метеликами на шиях.

***

Ну ті розбори нам то шо? То велика політіка. А в нас у селі свої мутки-тьорки. Вопши, наше село стало похоже на то, що може бути по всій Неньці, як тілько бабло і жлобство створять політічєский союз. Бо поки вони раздєльно, то ше якось навіть простим смертним жити можна. А як тілько вони формують стойку політічєску організацію, то щитай, шо всьо. Кармани з грошима тра зашити, коло матраців із сбєрєжєніями виставити усілєну охрану у вигляді тещі з макогоном, а вікна закласти мішками з піском, аби раптом якийсь управитель не поліз. Ну і баняк із смолою і окропом там коло вікна не помішає. Най стоїть. На случай, коли мішок із піском стирять для нужд комунального хазяйства города. То таке. Лірічєске отступлєніє.

Но шо шо, а аптек в нашому городі таки малувато. Всього по три-штири на якихось триста-штириста метрів. А от у ратуші – жодної. А яке перспективне місце – по дві на каждий поверх. А коло сесійної зали – то під кожні двері. Бо тра. Дуже тра. Інакше лєтальний ісход, галюцинації, відєнія і просто біда. Он самий наш уважаємий в городі бізнесмен і політік Толік Чесанов каже, шо Євросоюз і євробанк Черновцям откати давали – лічно меру, а може й ше комусь перепало. Ну ви понімаєте – откати від Євросоюзу і євробанку. Ну це таке, якби наші жлоби нашим баригам безпроцентні крєдіти давали, а ті їм в обратку дарствєнні на землю під жіліщні коробки виписували. То тут вже без аптек ніяк. Тіко таблєтки. Тіко таблєтки. Протівооткаточні.

Абіжєний Вася і кандідат Онопрієнко. Блог Мостіпаки


А то ще й заразне, то й щеплення протівооткаточними вакцинами. Бо інакше спасу не буде. До нас і так ніхто з порядочних людей і контор не їде. Кажуть, шо тута якийсь странний заповєднік став, насєльонний васями, тонями, бодями, толіками і просто разними одноклєточними організмами. А ЄС і євробанк, а також дружєствєнні до них контори, такі місця обходять горами, болотами і навіть ризикують обходити нашими просьолочними дорогами і трасами.

І другим кажуть не ходити. Аби не заразилися.

Нє. Ну є одне лікарство від сего. Навіть без аптек і вакцинації. Позбавляти таких особєй із заповєдніка безвізу. Най би си їхали в Сібірь на БАМ парити зади в лєтній пєріод, а на шопінг – до Благовєщєнска-на Амурє – там Китай через річку. Ну то я така не толерантна, не демократична і підловата злюка. А Європа ж то думає, шо товово, шо в нас засіло в ратуші, ше можна приручити, ампутірувати з голови тирсу і засипати туди моастрихтські цінності і копенгагенські критерії. Ага. Зари. З всього того, що є в Європі, заповєднік визнає тіко євро.

***

А от Васю нашого жутко сего тижня абідєлі. Та так абідєлі, шо Вася наш, глубокоуважаємий узкім колічєством народа за дєнєжні знаки, через ту абіду весь пихтів, червонів, а може й навіть запахи іздавав. Но не чув, не видів, не гарантірую. Но абідєлся. Бо абідєлі.

Якесь прийшло в святий наш городський хлів – сесійну залу, яку Вася окучив і всю політічєску худібку там до ясел пристроїв, вклавши добру калитку баблішка, і сказало, що Вася і вся єго челядь - то нашої громади "обслуговуючий персонал". Нє. Ну ви, чуваки, даєте. Та за таке і я би абідєлся. Зо три рази. Ше й щоки би надув. Не такі, канєшно, як у Васі, но тоже нічо.

Абіжєний Вася і кандідат Онопрієнко. Блог Мостіпаки


"Обслуговуючий персонал". Та се ж так траба. Та то ж прокляття якесь. Лялька вуду з голкою в ср..ці. Вася і товаріщі тако лізли, повзли, шептали по закутках, терли, перетирали, рішали, перерішали, ділили, переділили, хапали і гребли, гребли і хапали і ше хапнуть і гребнуть, аби їх хтось "обслугою" назвав. Та то де ж таке бачено. Аби якийсь піпл хаваючий, плебс мурахоповзучий, бидло посполите, лохторат лохотронутий, терпіли спиногнуті панів так обізвати посміли.

Та ви ж подивіться, з якою пихою і гордо піднятими до небес щоками Вася вимовляє то сокровенне: "Я, як керівник міста". Та від тої важності і собствєнної значімості листя посеред зими на деревах розпускається, корови в стайнях посилено дояться, кури у курниках всідаються на гнізда одна поперед другої, а коти ше далеко до марта починають трєбовать женщін. "Я як керівник міста". Та це в три рази круче "Боже, царя храни!" і в десять разів важнєє "Пролєтарії всіх стран, єднайтеся!". А ви "обслуга". Та то ми в них обслуга. Кріпаки, смерди, "раби, подножки, грязь…". Бабушки – в управителів, автомобілісти – у Володьки-комунальщика, чиновники – у Васі-узурпатора, пасажири рогатих євроблях – у Боді з Тонєю, базарники з Комарова – у Валєрця, споживачі води – у м’ясника. Далі буде.

"Я вас не зобов’язаний обслуговувати", - сказав абіжений Вася. І правильно сказав. Він туди не для того прийшов. І піде звідти лише тоді, коли "обслуговувати" там вже буде нічого. Бо всьо ними обслужене в місті випарується. Як у царя Мідаса. До чого дотронуться, всьо стане золотом. Себто, "обслуженим". Но ми тута ні при чому.

На нас абідєлісь, бо серед нас були такі наївні буратіни, шо думали, шо Вася і шобла прийшли туди нас "обслуговувати". Ну шось тіпа, як "слуги народа". Ага, тримайте кармани ширше. У вас там тоже всьо стане золотом. Ромським.

Олександр Мостіпака

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Рейтинг:
(голосів: 1)
17-02-2019, 10:34
Коментарів 0 Переглядів 1194

загрузка...
Скандал із «технічними» кандидатами: довірена особа Тимошенко в Чернівцях пояснила свою заяву
Наталія Коцур заявила, що займає активну позицію в співпраці з довіреними особами, незалежно від того, яку партію вони представляють
Мікроавтобус злетів у кювет: у поліції розповіли деталі смертельної ДТП на Буковині
У ДТП постраждали троє людей, водійка загинула на місці аварії
Заборона «нічного» алкоголю: чернівчани скаржаться на хуліганів, а підприємці проти нововведень
У Чернівецькій міськраді обговорили доцільність заборони нічного продажу алкоголю
Блоги
блог Миколи Кобилюка
Блог Миколи Кобилюка

блог Марини Корпан
Просять допомоги, попри лютий мороз

блог Валерії Чорней
Колись люди навіть билися шляхетно

блог Ігоря Буркута
Що буде далі, сказати ніхто зараз не зможе

блог Катерини Ганц
Про нові "модні" тенденції нічних клубів

блог Ліни Нагірняк, Фото
Те, на чому спекулюють у нас, у Тернополі - успішно працює

блог Лесі Токарюк
До мене звернувся знайомий військовий хірург із Чернівців, який перебуває у зоні АТО

блог Ярослава Волощука
Як у влади, так і в опозиційних політиків мета - власні політичні інтереси, а вже потім Україна та її люди

блог Оксани Драчковської
Треба підтримувати одне одного, а не дерти сім шкур з ближнього

блог Юлії Боднарюк
Не заважайте тим, хто малює безкоштовні картини

блог Ігоря Довганя
Свято, але не для всіх

блог Михайла Салітри
Про повернення екс-губернатора

блог Олександра Мостіпаки
Про головні політичні події в регіоні - у блозі Олександра Мостіпаки

блог Галини Олійник
Поділ на "чернівчан" та "нечернівчан" дуже помітний у висловах представників фракції "Рідне місто"

блог Марини Карасьової
Таку систему боротьби з корупцією у медицині придумав… міністр

блог Людмили Осадчук
Не всі готові до змін
блог Ірини Григоращук
Жити "за блатом" звикли ще з радянських часів
блог Віталія Олійника
Рідні вперше побачили у військовій формі
блог Анни Мячиної
Погляд збоку на засідання Чернівецької міської ради
блог Христі Венгринюк
Отак воно і було: відбув пристрій нічного бачення рік в АТО, переходить далі...
Популярне Коментують
• Новини
Дєдушка прийшли до Васі, а Володька – в шоу. Блог Мостіпаки
Про головні політичні події в регіоні - у блозі Олександра Мостіпаки
загрузка...
"FunQuiz" пропонує чернівчанам відпочити головою (на правах реклами)

Тематика гри: питання про музичні напрямки, вітчизняних та іноземних виконавців, аудіо- та відеозавдання на знання сучасної і перевіреної часом музики
Курси водіїв: автошколи Чернівців пропонують (на правах реклами)

Більшість із автошкіл пропонують привабливі умови з розстрочкою на навчання, а також знижки для студентів.
Передвиборчі дебати і ток-шоу на Суспільному: як вони відбуваються та чому важливі (спецпроект Інтерньюз-Україна)

Виборча президентська кампанія у розпалі. Кандидати засипають виборців планами та обіцянками в таких кількостях, що розібратися в усьому цьому непросто
Повноваження і можливості Президента: які обіцянки кандидатів є доречними (спецпроект Інтерньюз-Україна)

Виборцю не позаздриш, адже треба зуміти все правильно оцінити і зробити усвідомлений вибір
Зустрічайте "Медовий місяць" у Чернівцях (на правах реклами)

Гостинно запрошуємо усіх охочих о 19.00 розпочати вечір, а вже о 21.00 трупа "Чорного квадрату" подарує вам необмежений спектр емоцій та вражень. Не зволікайте, щоб згодом не карати себе через втрачену можливість на власні очі побачити ексклюзивну імпровізовану виставу