У короткій спідниці до Єгипту

---
4 398
0
Чернівецька студентка Наталія Гриценко днями повернулася з Єгипту, куди поїхала за "горящою" путівкою одного з місцевих турагентств.
Захопіть із собою маску!
– Путівка привабила нас з подругою своєю ціною – усього 320 доларів за сім днів відпочинку у п’ятизірковому готелі міста Шарм-Ель-Шейх, – розповідає вона. – Також слід захопити із собою ще доларів 200 (без сувенірів) або 500 доларів (із сувенірами).
Я вже відпочивала у Туреччині, Румунії у літній сезон, тому, як досвідчений відпочивальник, узяла із собою мінімум речей (бо спека!), сонцезахисні креми (обгораєш вже дорогою з аеропорту!). Я не взяла із собою маску для плавання, тому довелося її купити на місці. Без маски там плавати нецікаво: навколо пропливають цілі зграї риб таких кольорів і чудернацьких форм, що аж дух перехоплює.
Єдине, що мені не знадобилося у Єгипті, – це коротка спідниця. Якщо її одягаєш, то не можеш ні пройти, ні проїхати містом. Зупиняються машини. Коли ми пройшли повз кафе у коротких спідницях, то усі схопилися, щоби якнайкраще нас роздивитися.
У літаку ми познайомилися з такими самими туристами, як і ми. Більшість з них були середнього достатку. Була там одна дівчина-модель з Києва (вага – кілограмів 30 разом зі взуттям і сонцезахисними окулярами), яка три роки тому під час поїздки до Єгипту познайомилася з арабом, і тепер періодично літає до нього (за його гроші, природно). Летіла з нами також екзотична компанія з Києва, яка за політ "накачалася" безкоштовним спиртним так, що їх із трапу зносили на руках. До речі, згодом ми їх зустріли на пляжі у Єгипті, коли вони ловили рибу. Коли ми поцікавилися, навіщо це їм, зважаючи на безкоштовне харчування у готелі, вони засміялися: "Ми ж не такі дурні, як ви! Ми захопили із собою електроплиточку і зараз підсмажимо свіжу рибку у номері…"
Безкоштовне харчування у готелі – це додатковий атракціон. Деякі наші туристи об’їдалися і напивалися безкоштовним вином, пивом (воно жахливе на смак) і співали "Мурку", акомпануючи масними пальцями на піаніно у холі.
Арабські жінки купаються у лосинах
– Готель був непоганий: кондиціонер, ванна, душова, фен, телевізор, супутникові канали...
А ось випивка у Єгипті жахлива. Переважно усе – єгипетського виробництва. Найдешевше пиво у них вартує сім гривень за пляшку, і лише один із сортів можна пити. І цигарки дорогі. Бренді ніби розведене. Горілка взагалі смішна – як вода, градусів 10, напевно.
А ось пляж скалистий і багато коралів. Топ-лес засмагали рідко, а біля басейнів навіть встановені оголошення, що без верхньої деталі купальника купатися заборонено. Арабські жінки, які зазвичай ходять із покритою головою, а часом і у паранжі, плавають у …лосинах і туніці чорного кольору. На голові – хустина. А чоловік поряд у плавках.
В Єгипті краще розмовляти українською, бо до росіян ставляться зневажливо. Наші дівчата користуються там просто шаленим попитом! Багато арабів мріють з ними одружитися, бо за місцевим звичаєм за арабок слід платити калим, а на наших можна зекономити. Деякі туристки приїжджають з однією метою, і щасливі. Там більш насичене сексуальне життя. Знайти когось – без проблем, і щовечора іншого. Попитом користуються навіть товстунки і малосимпатичні особи будь-якого віку.
Дискотеки дорогі – 20 доларів за вхід. Музику крутять таку саму, що й у нас – російська попса і західні хіти.
На дорогах (ідеальних, до речі) – хаос. Таксисти їздять у розбитих машинах і з насолодою потягують пиво за кермом. А мчать так, що прощаєшся із життям!
На сигнал поліції не зупиняються, бо кажуть, що їх усе одно ніхто не наздожене.
Поїздка до Каїру (страшенно брудне місто з напівзруйнованими будинками), де ми споглядали піраміди, сфінкса, залишила суперечливе враження. З одного боку, нас вразили експонати у музеї, а з іншого – навколо пірамід повно бедуїнів, які пропонують прокататися на верблюдах. Нещасні тварини так смердять, що виникає одне бажання: втекти! До того ж бедуїни весь час намагаються обдурити тебе, виклянчити декілька доларів, вигукуючи при цьому російською то "Гарні очі!", то "Гарна попка!".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують