У кікбоксингу головне – праця і наполегливість

---
8 417
0
Володимир Палій займається боксом та кікбоксингом з дитинства. Якось пішов з друзями до спортзалу, подивився на тренування і з того часу став палким прихильником східних єдиноборств. Позаймавшись сім років, побував на різноманітних міжнародних турнірах, чемпіонатах та спартакіадах України, зумів стати кандидатом у майстри спорту. А згодом став тренером з боксу та кікбоксингу, якими займається вже впродовж 10 років. Серед вихованців Володимира – діти та дорослі. Він вчить їх бути сильними та спритними, а головне – відповідальними і цілеспрямованими людьми, які знають, чого хочуть від життя. Більше про мистецтво кікбоксингу розповів "МБ" сам Володимир Палій.
На заняття приймають
з 10 років, а іноді навіть з восьми
– Коли я вперше прийшов до спортзалу, хотів лише спробувати, що це таке – кікбоксинг, – пригадує Володимир Ярославович. – А потім втягнувся і, як будь-яка відповідальна людина, намагався не пропускати тренування і старанно працювати. Східні єдиноборства мені подобаються тим, що тут, на відміну від командних видів спорту, все індивідуально і залежить від тебе самого – від твоєї сили волі, характеру, витривалості, технічних навичок. Ці якості в людині мені дуже подобаються, тому я й віддав стільки часу кікбоксингу. Своїм вихованцям також прищеплюю ці риси. Варто сказати, що робота тренера досить нелегка. Протягом півтори-двох годин, доки триває заняття, потрібно чогось навчити майбутніх спортсменів і при цьому не перевантажити їх. На заняття з кікбоксингу приймаємо дітей від 10 років, хоча іноді бувають і винятки, коли записуються вже восьмирічні, якщо вони в хорошій фізичній формі. Приймаємо до гурту як хлопців, так і дівчат. Останні, до речі, дуже здібні спортсмени, і можуть проявити себе на найвищому рівні. Згадати хоча би неодноразову чемпіонку України та Європи, майстра спорту з кікбоксингу чернівчанку Людмилу Грицай. Для жінок спорт, як і для чоловіків, є способом самореалізації, він допомагає стати їм впевненими у собі та вміти постояти за себе.
Робота з грушею – найважча
– Досягти успіхів у кікбоксингу може кожен, – продовжує Володимир Палій. – Це залежить не лише від фізичних даних, але й від моральних якостей. Часто буває, що талановиті діти, які мають всі задатки для успіхів у спорті, зазнаються, припиняють працювати над собою і нічого не досягають. А інші, можливо, не такі здібні, але працелюбні, наполегливі, постійно тренуються і стають професіоналами. До речі, як засвідчує практика, для того, щоби вийти на високий рівень, потрібно потренуватися щонайменше два-п’ять років. Ми займаємося чимало – шість разів на тиждень, а перед змаганнями – двічі на день. Протягом тренувань розминаємося, одягаємо рукавиці і працюємо в парах, виконуємо вправи на гнучкість, займаємося зі знаряддями (грушею). Це – найважча частина тренування, її можна порівняти з роботою лісорубів. Але після груші вже нічого не складно. На звичайних тренуваннях займаємося у спортивній формі, на змагання ж потрібен спеціальний одяг – спортивні штани для кікбоксингу, майка (для чоловіків) або топ (для жінок), фути, рукавиці, маска і капа. Щодо травматизму, якщо порівняти кікбоксинг з іншими видами спорту, то не такий вже він і небезпечний. Наприклад, гірськолижний спорт набагато травматичніший. Звісно, у великому спорті без травм не обійдешся, це вам скаже кожен. Але в заняттях кікбоксингом є багато позитивних моментів: розвиваються м’язи ніг, плечового пояса. Більшість спортсменів, як правило, є вихованими, цілеспрямованими, працелюбними людьми, які вміють дати собі раду в житті і легко знаходять спільну мову з іншими.


Довідка
КІКБОКСИНГ (від англ. "kick" – бити ногою та "boxing" – бокс) – це вид спорту на основі східних єдиноборств карате, теквондо, тайського боксу, ушу та англійського боксу. За правилами класичного кікбоксингу, бій провадиться в повному контакті на всіх рівнях, тобто удари завдаються як руками, так і ногами в повну силу в голову і в корпус. Батьківщиною кікбоксингу є США. Винайдення самого терміну "кікбоксинг" приписують багаторазовому чемпіонові світу з кікбоксингу Чакові Норрісу. У сучасному кік-боксингу існує сім основних напрямів: лайт-контакт (легкий контакт), семі-контакт (середній), фул-контакт (повний), бої за правилами, які дозволяють лоу-кік (коловий удар щиколоткою по стегнах), тай-кікбоксинг, так звані сольні композиції (наперед підготовлені комбінації ударів та прийомів, що виконують під музику і які нагадують "ката" в карате) та аеробіка на базі кікбоксингу.


Де в Чернівцях
можна займатися кікбоксингом:
Спортивно-оздоровчий клуб "Авангард"
(вул. Міцкевича, 8, тел. 52-64-72);
Спортивно-оздоровчий клуб "Атлант"
(проспект Незалежності, 72, тел. 52-81-10, 52-83-55);
Спортивно-оздоровчий клуб "Тигр"
(проспект Незалежності, 72, тел. 52-81-10, 52-83-55).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують