«Динамо» і «Дніпро» програли аутсайдерам

---
1 707
0
Проводячи свій матч ввечері, 29 вересня, "Динамо" вже знало рахунок у Запоріжжі, де один із клубів, які перед цим туром знаходилися попереду киян у турнірній таблиці, "Шахтар" не без проблем, але впорався із "Металургом" – 3:1 (два голи на рахунку Гладкого і один – за Брандао).
У цій ситуації команда Йожефа Сабо була зобов’язана якомога впевненіше забезпечити собі комфортний хід подій на полі і, в свою чергу, поповнити актив новими 3-ма балами, аби не відпустити суперників по "медальному" марафону у відрив. Однак минулорічний чемпіон несподівано програв аутсайдеру – охтирському "Нафтовику" – з рахунком 0:1. Не менш несподівано програла команда "Дніпра" на своєму полі іншому аутсайдеру – київському "Арсеналу".
Вину за ганебний програш команди новий тренер "Динамо" Йожеф Сабо взяв на себе, заявивши, що багато дублерів, що вийшли у стартовому складі команди, не виправдали його сподівань. Однак Сабо також зауважив, що тих, хто не хоче грати і не виявляє наполегливості, клуб звільнятиме.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код: