Закон про виховання патріотизму у школярів прийнято у Японії

---
2 218
0
У проектах міститься формулювання "виховання любові до нашої країни і батьківщини", яка, на думку законодавців, повинна стати основою освіти в молодших класах. Однак опозиція висловлює занепокоєння, що така політика може призвести до проявів націоналізму. Одне з положень законопроектів вимагає, щоби вчителі раз на десять років підтверджували свій професійний рівень.
Законопроект було прийнято на тлі намірів японського уряду на чолі з прем’є-міністром Сіндзо Абе внести зміни в мирні положення конституції Японії з метою перетворити сили самооборони на повноцінну армію і розширити коло її функцій.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують