Кожен проект «Чорного орла» має своїх прихильників

---
1 597
0
Нагадаємо, що нині триває обговорення проектів монумента, котрий міська влада планує встановити на розі вулиць Головної і Червоноармійської. Кожен із виставлених у музеї проектів знайшов своїх прихильників. Знайшли підтримку й різні ідеї. Так, одні підтримують пропозицію відновити пам’ятник максимально подібним до оригіналу. Інші вважають за краще створити новий, без наслідування. Своїх прихильників має ідея залишити на місці монумента розколотий камінь, котрий знаходиться там нині, з написом трьома мовами. (І. Довгань)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.