Землю під особняки продаватимуть з аукціону

---
2 398
0
На кожен з них за невисокою стартовою ціною виставлятиметься щонайменше 10 земельних ділянок у районах, визначених Генеральним планом розвитку міста для індивідуальної забудови. Перший такий аукціон планується провести вже у березні цього року. Про це повідомив радник міського голови Віктор ОЛЕНЧУК.
Водночас упродовж цього року пропонується надати земельні ділянки для індивідуального будівництва житла 96 чернівчанам, які найдовше перебувають у черзі на їх отримання. Для тих, хто бажає взяти участь у зведенні кооперативного житла, планується виділити дві земельні ділянки поблизу інженерних комунікацій для зведення багатоповерхових будинків та посприяти їм у створенні житлово-будівельних товариств.


ДОВІДКА
У черзі на отримання земельних ділянок для будівництва житла перебуває 1367 чернівчан, у тому числі 391 – одночасно перебуває у черзі на отримання кооперативного житла. З них лише 96 осіб стали у чергу в 1993-2003 роках, а решта перебувають у черзі менше трьох років. Зокрема, у 2006 році в чергу на отримання земельної ділянки стали 415 громадян, а торік – 588.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.