Пластуни передали Вифлиємський вогонь скаутам Молдови

---
3 488
0
Пластуни передали Вифлиємський вогонь скаутам Молдови– Передача Вифлиємського вогню стала дуже важливою подією, адже колись його шлях обривався в Україні, – повідомила учасниця Чернівецького міського осередку Пласту Національної Скаутської Організації України Таїсія ЗАПЛІТНА. – Передача Вифлиємського вогню – одна з традиційних акцій скаутів. Щороку до Різдва вогонь, запалений у Вифлиємі, передається від країни до країни скаутськими організаціями всього світу. До Різдва вогонь передадуть і в чернівецькі церкви різних парафій.
У середині грудня Вифлиємський вогонь миру було передано представникам скаутських організацій країн Європи в Центральному соборі Відня. А 20 грудня Вифлиємський вогонь миру отримали на україно-польському кордоні українські пластуни.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.