Нічийний міст між двома областями може завалитися

---
1 624
0
Шляховики двох областей – Чернівецької та Івано-Франківської – восьмого листопада вирішували долю моста через річку Черемош, що розташований біля села Яблуниця Путильського району. Вже понад 15 років, після проголошення незалежності України, ця споруда нікому не належить і ніхто нею не опікується. Зараз вона у вкрай аварійному стані. А ремонтувати міст не береться жодна з областей, які він з’єднує.
– Ми не можемо фінансувати об’єкт, який не перебуває на нашому балансі, – повідомив "МБ" начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Роман МАЙОР. – А щоби внести цей міст до нашого списку, необхідне рішення міністерства. Така ж ситуація і в наших колег з Івано-Франківщини. Міст на баланс могла би взяти Конятинська сільська рада, однак вона відмовляється це робити, посилаючись на відсутність у неї грошей для його ремонту. А тим часом мостом продовжують їздити автомобілі, і він може завалитися у будь-який момент. Тому ми запронували шляховикам сусідньої області якось вирішити це питання. І під час зустрічі все-таки домовилися, що в наступному році спільними зусиллями і за рахунок субвенцій на об’єкти комунальної власності відремонтуємо міст. А взяти його на баланс, напевно, доведеться нашій службі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують