Штрафи за прострочені кредитні платежі підвищилися

---
2 074
0
Зокрема, минулого тижня клієнти УкрСиббанку отримали поштові повідомлення, в яких значаться розміри нових штрафних санкцій за затримку виплат за іпотечними кредитами. Тепер позичальники за кожен прострочений день повинні оплатити штраф у розмірі двох облікових ставок Нацбанку (10%х2), що нараховуватимуться на відсотки, а також подвійні відсотки – на суму кредиту (раніше пеня нараховувалася лише з початку другого місяця невиплати, тобто клієнти могли запізнитися із оплатою кредиту аж на 30 днів).
В УкрСиббанку заявили, що раніше були досить лояльні умови погашення кредитів, банк працював згідно із західними стандартами ведення банківського бізнесу. Тому штрафи були символічними, аж до трьох місяців затримки у кредитних виплатах. Позичальника могли взагалі не карати, якщо у нього були вагомі причини. Однак далеко не всі клієнти виявилися вдячними, і позичальники все більше почали порушувати щомісячні умови повернення кредитів. Тому банк застосував доволі жорсткі умови повернення кредитних коштів.
Так само до двох облікових ставок НБУ підвищили пеню за несвоєчасну оплату за кредитами й інші великі банки – ОТП Банк і "Надра". (Л. Нагірняк).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції
У Чернівцях у багатоповерхівці горіла квартира: з будинку евакуювали 28 людей - фото
Мріяв накрити стіл від Чернівців до Чорториї: сьогодні - день народження Івана Миколайчука
Сьогодні Буковина попрощається із захисником Євгенієм Людвіком
14 червня, 2025
Юна Сумська та фільм від Джолі: що можна побачити на Миколайчук OPEN, який стартував у Чернівцях
Четвертий обмін за тиждень: в Україну повернулися бійці, які у полоні з 2022 року
Поверталися з навчання: стали відомі нові подробиці трагічної ДТП у Франції, у якій постраждали буковинці