Ідея начальника ЖРЕПу - голосувати в наметах

---
1 294
0
Голосування на найменшій за площею виборчій дільниці №32 у Чернівцях відбувається без значних черг, повідомляє кореспондент molbuk.com.
Члени ДВК пояснили, що черг немає через те, що вони пояснювали людям ще у першому турі голосування, що не варто усім приходити на одну годину.
Дільниця має площу утричі меншу від тієї, яка необхідна, згідно із законом - трохи більше 35 квадратних метрів при кількості виборців майже 2,5 тисяч осіб.
Начальник ЖРЕПу №17, у приміщенні якого знаходиться виборча дільниця, говорить, що буде пропонувати для проведення наступних виборів встановлювати поруч з дільницею намети військових чи рятувальників, щоби не виникали черги виборців.
Він вважає, що таке голосування вже можна буде організувати на місцевих виборах, що відбудуться 30 травня 2010 року.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують