Об’їзною дорогою вже їздять автомобілі

---
1 812
0
Незважаючи на те, що офіційного відкриття другої черги об’їзної дороги поки не відбулося, нею уже інтенсивно їздять автомобілі.
Офіційному відкриттю заважають погодні умови: дорога вкрита снігом, а це заважає відповідним службам повністю перевірити точність стандартів розмітки та інші параметри дороги, – пояснюють у прес-службі автомобільних доріг Чернівецької області. Офіційне відкриття відбудеться тільки після повного огляду спеціальної комісії.
Будівництво другої черги об’їзної дороги протяжністю 7,3 кілометри наразі знаходиться на завершальному етапі. Всі п’ять мостів добудовано. На 61 пікеті локалізовано зсув, через який довелося вносити зміни в план та строки будівництва. Там по обидва боки мосту виконали роботи зі встановлення габіонних та капітальних підпірних стінок.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.