Презентація альбому Пономарьова відбулася у стилі 80-х

---
2 394
0
До нього увійшли 12 композицій, серед яких "Ти дочекайся мене", "Ніченькою темною", "А ти просто кохай" і нова новорічна пісня "Я твій Дід Мороз!". Також Олександр Пономарьов включив до нового альбому свою улюблену композицію гурту "Світязь" – пісню "Марія". Родзинкою став саундтрек до кінофільму "Мій принц", написаний Олександром Пономарьовим.
Також до нового диску потрапили три відеокліпи на пісні "Ти дочекайся мене", "Ніченькою темною", "Я твій Дід Мороз!".
Презентація нового альбому відбулася у новорічному стилі 80-х років.
– Я принципово вирішив не співати на презентації свого альбому, – сказав Олександр Пономарьов, – так роблять усі, а я запросив друзів, колег та журналістів просто добре провести час у неформальному спілкуванні під теплу музику диско. На моїх презентаціях відпочивають, а не працюють! Нехай вихід мого нового альбому буде яскравим святом для всіх! (О. Гнідан)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.