У «Танцях із зірками-3» переміг поляк

---
1 729
0
– Я настільки не сподівався на цю перемогу, що не підготував промову переможця. Підготував лише промову того, хто програє, – сказав схвильований Мрочек.
А коли польський актор дякував своїм батькам, то таки не стримався і пустив сльозу.
Не варто й говорити, що коїлося з емоційною Ганною Пелипенко... Сльози на щоках, купа подяк:
– Коли насправді любиш когось, словам місця немає... Це такий момент, – сказала Аня.
Вітати переможців на паркет викликали Посла Польщі в Україні Яцека Ключковського та дружину президента Віктора Ющенка.
– Я хочу сказати, що ми дивилися цю програму всією родиною, а мої дівчата навіть голосували, – зізналася пані Катерина і привітала танцюристів.
Переможцям дісталося не лише по машині (Марчіну – "Альфа Ромео", а Ганні – "Лянча"), а й по золотому злитку та трохи побутової техніки.
Наталці Могилевській і Владиславу Ямі пообіцяли вікенд у Швейцарії на березі Женевського озера. (О. Гнідан)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Сьогодні Буковина попрощається із двома захисниками
11 червня, 2025
У Чернівцях з'явився новий сквер: посадили кущі дерену та нові дерева - фото
Світла новина: з тривалого ворожого полону повернувся буковинець Михайло Турецький
На Буковині вогнеборці врятували чоловіка з палаючого підвалу
Сьогодні у Чернівцях попрощаються із воїном Віталієм Міглазовим
10 червня, 2025
Визначили релігійні організації, які можуть бронювати від мобілізації: у переліку є з Буковини
З російського полону звільнили трьох буковинців
Мідна мініатюра темплю та ігрова зона: яким буде громадський простір біля кінотеатру “Чернівці” - фото
ексклюзив
На Буковині розквітло найбільше в Україні поле півоній - милуватися ним можна протягом - десяти днів - відео
Це дуже важливе обладнання: у Чернівцях запрацював лінійний прискорювач