В аптеках Чернівців з’явилася вакцина, яка захищає від чотирьох штамів грипу

Новини Чернівців / топ новини / Здоров'я / Фото
4 150
0
В аптеках Чернівців з’явилася вакцина, яка захищає від чотирьох штамів грипу

Чернівецька область отримала першу партію вакцин проти грипу.

Продаж препарату стартував у аптеках 16-17 жовтня.

У продаж надійшла вакцина "Ваксігрип" французького виробника Sanofi Pasteur та "GC Flu" корейського виробника . Вартість – від 300 гривень.

В одній із аптек у центрі міста в наявності є 10 доз вакцини, яка захищає від чотирьох штамів грипу. Її вартість – 313 гривень. Спочатку фармацевти телефонують людям, які замовляли препарат завчасно. Коли ці дози закінчаться, привезуть ще, адже запевняють, що на складі препарату багато.

Вакцина упакована вже із шприцом і голкою

Начальник відділу обласного лабораторного центру Юрій ПАДУРАРУ каже, що боятися нема чого – вакцина безпечна і дієва.

– В Україні зареєстровані дві вакцини від грипу: французька Vaxigrip Tetra та GC Flu південнокорейської компанії. Ці вакцини з’явилися на ринку області. Аптеки її вже продають. Вакцина містить частини чотирьох штамів вірусу, які очікуються цього епідемічного сезону. Це Мічиган, Сингапур, Пхукет та Колорадо. Вакцина французького виробника захищає від грипу, який буде викликаний чотирма штамами. Вакцина не жива, вона інактивована, містить частинки тіл цих чотирьох вірусів, – розповідає фахівець.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

16:40
Йому було 38: на війні загинув старший солдат Василь Злагода
16:22
Синоптики попереджають про заморозки в Україні
16:00
Опалювальний сезон у Чернівцях закінчився раніше через дефіцит газу
15:42
Наїхав на огорожу будинку: у Чернівцях патрульні переслідували п’яного водія
15:21
У центрі Чернівців під час ремонту пошкодили водопровідну мережу
15:00
У Чернівецькій ОВА прокоментували заяву депутата про те, що Запаранюк заборонив приходити на сесію
14:39
Військова медикиня із Чернівців показала розбитий шахедом госпіталь у Харкові - відео
14:18
У центрі Чернівців понад півтора десятка вулиць - без води: перелік

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм