Продан пояснив, чому депутат Білик через вікно проник до кабінету мера Чернівців - відео

Новини Чернівців / відео / топ новини
6 593
0
Продан пояснив, чому депутат Білик через вікно проник до кабінету мера Чернівців - відео

Секретар Чернівецької міськради Василь Продан пояснив, чому депутат міськради Ростислав Білик проник до вікна мерії за допомогою автовишки.

Про це Продан сказав у відео, яке оприлюднене на його Facebook-сторінці, пише molbuk.ua

Зокрема, за словами посадовця, необхідність підйому депутата на вишці виникла після того, як із кабінету міського голови, в якому перебував Продан, вийшли люди, а двері, на яких встановлений цифровий замок, зачинилися.

"Вчора, у суботу, в цьому кабінеті я проводив робочу нараду по дорогах. Стан доріг у місті просто жахливий. Виконання та освоєння коштів на капітальний ремонт становить тільки 5 відсотків. Звичайно, ситуація критична, і треба її терміново виправляти. Після закінчення наради останній, хто виходив з кабінету, зачинив двері. Двері тут зачиняються на магнітний замок, який Олексій Павлович встановив ще два роки тому. Без пульта відкрити це неможливо. Натискаємо кнопку - і тільки після цього двері можна відкрити. Відповідно, цей брелок залишився тут на робочому столі. Вікно було відкрите, і рішення було - або висвердлювати замок, або викликати вишку", - повідомив Продан.



Нагадаємо, раніше усунутий з посади мера Чернівців Олексій Каспрук оприлюднив відео із камер спостереження, на якому видно, як людина на автовишці намагається проникнути у вікно кабінету міського голови Чернівців. За словами Каспрука, цією людиною був депутат "Рідного міста" Ростислав Білик.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався