Нову п’ятиповерхівку здали з дитячим майданчиком

---
1 572
0
П’ятиповерховий будинок на 60 квартир на вулиці Авангардній, 43А, у Чернівцях здали п’ятого жовтня. До дня відкриття тут також облаштовано дитячий майданчик, асфальтовані доріжки й місце для паркування, висаджено дерева. Тож колись непролазні зарості перетворилися на місце для прогулянок з краєвидом на озеро в районі вулиці Винниченка.
– До цього будинку є великий інтерес Чернівецької міської ради, – сказав під час церемонії відкриття мер міста Микола ФЕДОРУК. – За правилами забудови, згідно з рішенням сесії міської ради, кожен забудовник дає 10% житла для територіальної громади. І ми з "Інтергал-Будом" домовилися, що в цьому будинку ми отримаємо навіть більше, ніж 10%, у рахунок майбутнього будівництва на вулиці Київській. Декілька квартир дамо дітям-сиротам, одну – інвалідові-афганцю I групи.
За словами представника фірми "Інтергал-Буд" Івана ШУЛЬГИ, компанія сьогодні зводить будинки у багатьох регіонах України: Львові, Києві, Одесі, Рівному, Ужгороді. У Чернівцях новобудова на вулиці Авангардній стала першою спорудою цієї фірми. Окрім того, у місті в стадії реалізації перебувають ще декілька проектів, зокрема, офісний центр на вулиці Руській, 1, площею 2500 кв. метрів, адміністративний будинок на вулиці Шевченка, 28, площею 3000 кв. метрів, великий житловий масив з об’єктами соцкультпобуту на вулицях Київській – Мізюна на 50 тис. кв. метрів.
Усі 60 квартир у новобудові вже мають власників. Звели її приблизно за рік.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують