Отруїлися горілкою і клофеліном
Два отруєння – медикаментозне та алкогольне – сталися в Кіцманському районі 24 серпня, а через три дні ще один чоловік отруївся спиртним.
21-річний мешканець Дубівців з отруєнням алкоголем потрапив до обласної лікарні. А до Кіцманської ЦРЛ з діагнозом: отруєння клофеліном потрапив 66-річний мешканець Нижніх Станівців. Чоловік перебуває у реанімації у важкому стані. Також до райлікарні з алкогольним отруєнням доставили 27 серпня 58-річного жителя Шипинців, повідомили в центрі пропаганди ГУМНС.
Четверо дітей потерпіли в автопригодах
Три автопригоди, в яких потерпіли діти, сталися у неділю. Ще одна дитина отримала травми у вівторок.
У селі Репужинці Заставнівського району 33-річний чернівчанин не впорався з керуванням ВАЗ-21099, з’їхав з дороги та вдарився в дерево. Дворічна донька водія отримала в аварії перелом стегна.
Також дворічна дівчинка потерпіла в Неполоківцях Кіцманського району. 23-річний мешканець Клокічки на "Фольксвагені" різко загальмував, і його донька, яка сиділа на задньому сидінні, впала вперед, вдарившись об важіль перемикання передач. Дитина отримала струс головного мозку.
У Новодністровську 22-річний водій ВАЗ-2106 збив шестирічного хлопчика, який поза межами пішохідного переходу вибіг на дорогу. Малий пішохід отримав садна обличчя та колін.
З черепно-мозковою травмою доставили до лікарні і 14-річну чернівчанку. У вівторок дівчинка їхала з батьком на мотоциклі "Ява" і потерпіла, коли водій мотоцикла наїхав на огорожу, повідомили у ВДАІ області.
Чоловік впав з будови, а хлопчик – в окріп
Будівельник та півторарічний хлопчик потерпіли в нещасних випадках 24 серпня. З переломом шиї до Новоселицької центральної районної лікарні потрапив 54-річний мешканець Молдови. Чоловік працював на будівництві у селі Строїнці і впав з висоти трьох метрів. Наразі стан чоловіка важкий.
А у селі Грубна Сокирянського району півторарічний хлопчик обпікся. Залишившись без нагляду на подвір’ї, він впав у таз із гарячою водою. Як повідомили в центрі пропаганди ГУМНС, хлопчика з опіками 1-2 ступенів на 50% тіла госпіталізували до Кельменецької райлікарні.
Поранена співмешканцем жінка померла від втрати крові
Тіло жінки з ножовим пораненням знайшли 23 серпня у Маршинцях Новоселицького району в будинку 56-річного місцевого мешканця.
Міліція з’ясувала, що між господарем і його 46-річною співмешканкою виникла сварка, під час якої чоловік поранив жінці ножем руку. Від втрати крові вона померла на місці пригоди, повідомили в ЦГЗ УМВС.