Землю накриє сильна магнітна буря: як уберегтися

Новини України
1 568
0

З 25 по 27 квітня Землю накриє магнітна буря.

Вона триватиме три дні й повинна стати останньою в цьому місяці. Сонячна активність у цей період матиме "жовтий" рівень, що відповідає сильній бурі, яка може впливати на самопочуття метеочутливих людей. 



В дні магнітних бур постарайтеся не вживати алкоголь і утримайтеся від жирного, гострого та солоного.

Пийте більше чистої води, трав’яні чаї або компоти. Не зловживайте кавою, міцним і підбадьорливим чаєм, оскільки такі напої мають сильний вплив на серцево-судинну та нервову систему.

Уникайте стресових ситуацій та перевтоми, проводьте більше часу на свіжому повітрі. Якщо ж ви страждаєте на хронічні захворювання, підготуйте всі необхідні ліки.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують