Воював у батальйоні "Вовки да Вінчі": на війні загинув буковинець Іван Ротар

Новини Чернівців / Війна з Росією / новини / топ новини
17 882
0

5 квітня у важкому бою загинув буковинець, житель села Костичани, що на Новоселиччині, воїн 67 Окремої мобілізованої бригади ДУК 1-го окремого механізованого батальйону "Вовки Да Вінчі" 28-річний Іван Ротар.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці 16 сотні Добровольчого українського корпусу Правий сектор - Буковина.



Читайте також: Герої Буковини: у боях загинув 23-річний військовий Назар Ніколайко

"Він завзято та відчайдушно боронив Україну, виконуючи обов'язки на важких ділянках фронту та захищаючи країну від підступного московита віддав життя за кожного з нас. У перші дні війни перебуваючи за кордоном Мілан відгукнувся вступити у добровольчий підрозділ до лав ДУК ПС та згодом приїхав до України. Згодом Іван перейшов до лав ЗСУ коли переформовували добровольчий підрозділ та став чудовим спеціалістом із керування безпілотниками. На його рахунку безліч знищених ворожих підрозділів московського окупанта на Донеччині, це дозволяло зупиняти значні просування ворога та зберегти безліч життів побратимів через це за ним на фронті велося полювання. Він був завжди із позитивним мисленням та зваженим у рішеннях, користувався повагою у побратимів. Іван зробив дуже багато для захисту України!" - йдеться в повідомленні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують