Різдвяна служба Епіфанія у Києво-Печерській лаврі відбудеться: Мінкульт надав дозвіл

новини / Новини України / Війна з Росією
1 041
0

Митрополит Православної церкви України Епіфаній має дозвіл на проведення служби в Успенському соборі на території Києво-Печерської лаври.

Як повідомив в коментарі BBC в.о. гендиректора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Олександр Рудник, Мінкульт надав дозвіл на її проведення.



"У другій половині дня [5 січня] до мене надійшло звернення від ПЦУ про проведення богослужіння і про отримання дозволу від міністерства культури. Я надав дозвіл і уклав угоду на проведення богослужіння 7 січня. Всі документи зараз є, в УПЦ оприлюднили ввечері застарілу інформацію", - сказав Рудник, коментуючи розповсюджену УПЦ МП інформацію про нібито відсутність підстав для проведення служби Епіфанієм.

Він пояснив, що ролик із його заявою про протилежне, який напередодні розповсюдили в УПЦ МП, був знятий у першій половині дня у четвер.

"На той момент не було розпорядження про богослужіння", – каже Рудник.

Також він зауважив, що наразі йдеться про разову оренду ПЦУ приміщення Успенського собору для проведення богослужіння. Рудник попередив, що сили правопорядку стежитимуть 7 січня за тим, щоб служба відбулась без жодних ексцесів.

Співрозмовники BBC у ПЦУ зауважили, що рішення Мінкульту про проведення богослужіння станом на четвер, 5 січня, вже було.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують