ДТП на Буковині: молодий водій не впорався з кермуванням, автівка перекинулася у кювет

новини / Новини Чернівців / пригоди / кримінал
4 950
0

24 грудня в селі Великий Кучурів внаслідок перекидання автомобіля в кювет травмувався 19-річний водій та 14-річна пасажирка. За фактом ДТП правоохоронці проводять досудове розслідування.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.



У вечері, 24 грудня, до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в селі Великий Кучурів. Для встановлення обставин аварії на місці події працювали слідчо-оперативна група Чернівецького райуправління поліції та відділення № 5 (смт Глибока). Правоохоронці попередньо з’ясували, що 19-річний водій автівки "Toyota Sienna" не впорався з керуванням, допустив з’їзд автомобіля в кювет, з подальшим його перекиданням.

У результаті ДТП травмувався кермувальник та 14-річна пасажирка. Потерпілих доправили до лікарні для надання відповідної медичної допомоги.

Ще троє пасажирів, віком 14, 17 та 18 років лікарі оглянули та відпустили додому.

Слідчі поліції внесли відомості про автопригоду до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відомій співачці з Буковини зробили операцію: вона лікується вже два місяці
11 259
У центрі Чернівців запропонували збудувати великий готель: хто за цим стоїть
10 276
Вчителька з Чернівців дала ШІ оцінити твір учениці: що з цього вийшло
5 164
"Неньо" був легендою: у Чернівцях помер найстаріший працівник теплокомуненерго
3 943
У Чернівцях активіст, на авто якого впало дерево, виграв суд у зелентресту
2 494
У Відні жорстоко закатували 21-річного юнака: ЗМІ пишуть про причетність до вбивства буковинця
2 482
Чому хочуть скасувати безкоштовний заїзд: директор Калинівського ринку пояснив про зміни
2 378
Завтра Буковина попрощається із захисником Андрієм Боднарюком
2 211
У Чернівцях затримали правоохоронця, який заробляв на ухилянтах і ховався від слідства
1 902
У Чернівцях відкрили новий корпус експертно-криміналістичного центру
1 822