Арестович спрогнозував, скільки часу може тривати війна з Росією

новини / Новини України / Війна з Росією
1 637
0

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович припустив, що повномасштабна війна, яку РФ розв'язала проти України, не завершиться до кінця 2022 року.

Олексій Арестович зауважив, що припинення наступу російських військ на Донбасі зовсім не означатиме закінчення війни. Вона, на думку радника очільника ОП, може тривати аж до Нового року.

Про це Арестович заявив в інтерв'ю російському правозахиснику Марку Фейгіну 26 квітня.



"А нове отримане озброєння вже працює?" - поцікавився правозахисник.

"Трішки працює. Не в тій кількості, яка потрібна, щоб принципово змінити правила гри, але вже трішки є, трішки працює", - відповів Арестович.

"Для нас от що важливо - ми хочемо побачити реально, як запрацює це нове озброєння. А ось тут ми отримали і от результат. На це тижні три ще, не менше. Три, а то й більше. Поки вони в товарній кількості приїдуть і почнуть серйозно впливати на полі бою - це кінець травня - початок червня. Потрібно налаштовуватися на довгу історію достатньо. Припинення активної фази на Донбасі, не активної фази точніше, а ось цього наступу, перехід до "позиційки" - це аж ніяк не означає кінець війни. Це все одно тактичні дії, рейди, нальоти, війна. Це достатньо довга історія. І може бути зовсім довга. Аж до Нового року. Там залежить від низки обставин", - сказав Арестович.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відомій співачці з Буковини зробили операцію: вона лікується вже два місяці
11 163
У центрі Чернівців запропонували збудувати великий готель: хто за цим стоїть
9 706
Сильна магнітна буря накриє вже завтра: на що очікувати метеозалежним людям
7 196
Вчителька з Чернівців дала ШІ оцінити твір учениці: що з цього вийшло
4 646
"Неньо" був легендою: у Чернівцях помер найстаріший працівник теплокомуненерго
3 802
У Чернівцях активіст, на авто якого впало дерево, виграв суд у зелентресту
2 442
Чому хочуть скасувати безкоштовний заїзд: директор Калинівського ринку пояснив про зміни
2 077
У Чернівцях затримали правоохоронця, який заробляв на ухилянтах і ховався від слідства
1 874
У Чернівцях відкрили новий корпус експертно-криміналістичного центру
1 770
У Відні жорстоко закатували 21-річного юнака: ЗМІ пишуть про причетність до вбивства буковинця
1 680