«Ми с*али на ваші санкції»: посол Росії каже, що Кремль не має страху через погрози Заходу

Новини України / Новини світу / новини
3 045
0

Російський посол у Швеції Віктор Татаринцев недипломатично заявив про відсутність в РФ страху перед потенційними санкціями Заходу за подальше вторгнення в Україну.

Як повідомляє "Європейська правда", про це він сказав в інтерв’ю шведському виданню Aftonbladet.



"Вибачте за мову, але ми срали на всі їхні санкції. Ми вже мали так багато санкцій, і багато в чому вони позитивно вплинули на нашу економіку та наше сільське господарство. Ми стали більш самодостатніми і змогли збільшити експорт. У нас немає ні італійських, ні швейцарських сирів, але ми навчилися робити однаково хороші російські сири за італійськими та швейцарськими рецептами" - заявив Татаринцев.

За його словами, нові санкції, які ЄС і США можуть запровадити у разі російського вторгнення в Україну, не є позитивними, але й не такими небезпечними, як це намагається представити Захід.

Татаринцев каже, що західний світ не зрозумів російського менталітету.

"Чим сильніше Захід тисне на росіян, тим сильнішими стають росіяни у своїй контрреакції" - заявив російський посол.

Нагадаємо, президент США Джо Байден у телефонній розмові напередодні попередив російського колегу Владіміра Путіна про наслідки для Росії у разі вторгнення до України.

У п’ятницю лідери США, Франції, Канади та Німеччини підтвердили плани запровадити жорсткі санкції проти Росії у разі нової агресії проти України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відомій співачці з Буковини зробили операцію: вона лікується вже два місяці
11 035
У центрі Чернівців запропонували збудувати великий готель: хто за цим стоїть
9 201
Сильна магнітна буря накриє вже завтра: на що очікувати метеозалежним людям
7 164
Вчителька з Чернівців дала ШІ оцінити твір учениці: що з цього вийшло
4 241
"Світла пам'ять прекрасним людям": не стало двох учительок школи в Чернівцях
3 971
Нестерпний сморід у Чернівцях не зникає: у мерії розповіли, як вирішують проблему
3 931
"Неньо" був легендою: у Чернівцях помер найстаріший працівник теплокомуненерго
3 716
У Чернівцях активіст, на авто якого впало дерево, виграв суд у зелентресту
2 418
У Чернівцях затримали правоохоронця, який заробляв на ухилянтах і ховався від слідства
1 858
Чому хочуть скасувати безкоштовний заїзд: директор Калинівського ринку пояснив про зміни
1 847