Жодної копійки з бюджету: стало відомо, за чий рахунок осучаснять в’їзний знак «Чернівці»

Новини Чернівців / гаряча тема
2 805
0


На встановлення в’їзного знаку “Чернівці” не буде витрачено жодної копійки з міського бюджету. Його зробить одна із місцевих фірм.

Про це повідомили на ФБ-сторінці фірми “Сітка Захід”.



“Ми соціально відповідальна компанія, займаємось благодійністю та підтримуємо громадські проекти. Тому виникла ідея створення знаку для благоустрою міста, в якому ми живемо і працюємо. Хочемо офіційно заявити, що реалізація та повне фінансування буде забезпечене компанією "Сітка Захід". Жодної копійки з місцевого або державного бюджету на даний проект не піде", - йдеться у дописі.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях на в’їзді до міста планують встановити новий сучасний знак із назвою населеного пункту.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують