RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |

Колишню чернівчанку, випускницю школи №26 (тепер гімназія №3) Лілію Ребрик ми звикли бачити як ведучу прогнозу погоди на телеканалі СТБ. І раптом вона з’явилася в популярному шоу "Танцюють усі", друга частина якого невдовзі знову вийде на екрани. А тепер ще й стала ведучою популярної телепрограми "Неймовірні історії кохання". Як їй вдалося досягти успіхів?
"Мене вибрали,
бо я була щирою"
– Як ви стали ведучою телешоу "Танцюють всі"?
– Мені дуже хотілося робити щось такого плану. Впродовж десяти років я займалася художньою гімнастикою. Тому завжди мріяла про роль, пов’язану з балетом чи гімнастикою. І коли почула, що на СТБ стартує така програма, мені дуже захотілося стати її ведучою. Спробувала. Гадаю, мене вибрали тому, що була щирою. Я розуміла, що в цьому проекті можна виграти тільки завдяки цій рисі. Намагалася знайти спільну мову з учасниками. Навіть до Ялти поїхала з ними автобусом, задля того, щоб увійти в їхнє коло спілкування. Тільки щирість, відвертість допомогли мені виграти.
– Але серед учасників, мабуть, були ваші фаворити…
– Принципово ні за кого з них не голосувала. Вони всі мені були близькими! Після ефіру ми могли всі разом поплакати за тих, хто вибув. А потім думаєш: "Вилетів би хтось інший, то було би так само шкода". Усе було щиро, по-справжньому. Мабуть, це було видно, коли Тоня (Антоніна Руденко – одна із найсильніших учасниць проекту – ред.), дізнавшись, що покидає проект, нічого не могла говорити, просто обійняла мене і плакала, в мене вся сукня була у плямах від її косметики…
– З ким із журі ви найбільше потоваришували?
– Вони всі дуже різні. Олексій Литвинов завжди був дуже галантним. Він завів моду робити мені компліменти щоефіру. Мені аж незручно було, я думала: "Ну, не про мене ж програма!" Коли він телефонує у якихось справах, завжди каже: "Ви – найчарівніша ведуча!". Франциско Гомес – дитина. Малюка в такому віці я ще не зустрічала! Це людина, яка їсть кіндер-сюрпризи й тішиться тим, що всередині.
"У житті можна багато досягти
без "блатів"
– Яким було ваше дитинство?
– Дуже насиченим. У мене не було так, як у багатьох інших дітей: прийти зі школи, погуляти, зробити уроки й лягти спати. Дуже часто маму навіть сварили за те, що вона в мене начебто відбирає дитинство. А я вдячна батькам за це. Закінчила музичну школу по класу фортепіано, з п’яти років займалася художньою гімнастикою. У 13 років виконала норматив майстра спорту. Для мене це було великим досягненням! Помітила, що завдяки спорту в характері багато чого змінюється. Музичну школу закінчила на відмінно, школу – із золотою медаллю. Хтось подумає: "Боже, яка правильна!" Але це – моя життєва позиція. Якщо старанно працювати, у житті можна багато досягти без всіляких "блатів".
– Це правда, що ви хотіли стати медиком?
– Чесно кажучи, про театральний інститут я навіть не мріяла. Ніколи не бувала на виставах у Чернівецькому театрі. Актриса Валентина Зимня, яка була моїм викладачем в інституті, навіть дякувала мені, що я не була в театрі й не зіпсована штампами. А батьки хотіли, щоб я стала медиком. Я не заперечувала. Мені завжди подобалася хімія, я нормально реагувала на кров. Батько вже навіть придбав програми з медінституту, я посилено готувалася до вступу. Але якось почула по радіо, що Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого оголошує набір на підготовчі курси. Виникла дитяча думка, що мені все життя доведеться проходити у білому чепчику й халаті – мені, яка завжди любила гарно виглядати, щось фантазувати! І від цього стало так страшно! Я підійшла до батьків і сказала, що їду вступати в театральний. Батьки завжди цінували й поважали мою думку, тому погодилися. Пізніше зізналися, що не вірили, що я вступлю. Але, хоч на місце було 22 особи, у мене не було навіть сумніву в тому, що я можу не вступити! Зараз я, мабуть, більше сумніваюся.
– Які ваші улюблені ролі в театрі?
– Будь-яка роль, яку граю, є близькою. Бо ти її народжуєш, з нею ходиш, спиш, розмовляєш, працюєш, любиш. Дуже люблю одну з перших робіт – роль Соні у "Дяді Вані" Антона Чехова. Соня – некрасива й закохана без взаємності. Знаєте, коли я отримала цю роботу, відчула себе справжньою красунею! Бо всі в театрі казали: "Як! Ліля ж така вродлива – як вона буде грати Соню?" Але я вважаю, що людина може не бути красивою, але відчувати себе такою. У театрі в мене ролі драматичні, глибоко психологічні. У кіно здебільшого граю ексцентричних, яскравих особистостей.
Галина МАРКІВ

Довідка
Лілії Ребрик 27 років. Вона – майстер спорту з художньої гімнастики, закінчила музичну школу за класом фортепіано, володіє французькою, англійською, польською, румунською мовами. Випускниця акторського факультету Київського інституту театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого, зіграла кілька ролей у Молодому академічному театрі, а також у кількох кінофільмах
19-02-2009, 12:17
Коментарів 0 Переглядів 5 076

Теги -
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні



«По ліки їду дев’ять кілометрів». Блог Людмили Осадчук
Як живуть мешканці села Чорнівка, яке приєднали до Чернівецької територіальної громади
Долар не буде вищим за 47 гривень. Блог Богдана Сторощука
Які будуть ціни, курс долара та інфляція у 2025 році
ВІДЕО Переглянути все відео

Паровоз не курсував уже понад 60 років

Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.

"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.

Кожен маленький гість отримає солодкий подарунок за віршик чи талант. Варто лиш продекламувати віршик чи розповісти, яким чемним був цього року.