Вівторок, 08 квітня 2025

Представник Генштабу розповів, хто потрапить під хвилю часткової мобілізації

Новини України / новини
3 275
0
Представник Генштабу розповів, хто потрапить під хвилю часткової мобілізації

Представник Генерального штабу Збройних сил України, генерал-майор Олександр Размазнін поінформував, хто може потрапити під чергову хвилю часткової мобілізації.

Про це він повідомив сьогодні журналістам.

Відповідаючи на запитання, які спеціальності наразі потрібні армії і хто потрапить під хвилю чергової часткової мобілізації, він зазначив, що ”потрібні танкісти, артилеристи, оператори усіх систем, які у нас існують в усіх напрямках, ті, хто володіє ПЗРК, протитанковими комплексами”, пише УНІАН.

”Ми не тільки будемо брати уже готовими, ми будемо навчати їх у навчальних центрах, тому зараз відроджується ціла система навчальних центрів, яка підготує фахівців на техніку, яку ми відновлюємо”, - додав Размазнін.

”Ми зараз створимо резерв, щоб він був достатній і ми могли в потрібний момент виконати завдання по встановленню статус-кво. Ми будемо, мабуть, проводити (чергову часткову мобілізацію), якщо буде рішення керівництва нашої держави, це не рішення військових”, - зауважив Размазнін, додавши, що ”ми зараз готуємо свої пропозиції щодо кількісного складу”.

Нагадаємо, 6 грудня міністр оборони Степан Полторак висловив думку, що в Україні необхідно проводити наступну хвилю часткової мобілізації.

“Мобілізація потрібна, тому що потрібно міняти хлопців, які вже півроку знаходяться на фронті. Вона потрібна, але її необхідно проводити з урахуванням тих прорахунків, які були допущені до цього”, - сказав Полторак.

При цьому міністр наголосив, що про загальну мобілізацію говорити зарано.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Колонка

Читають Коментують
Чинили активний опір військовим: у Чернівцях у ТЦК стався конфлікт
10 275
«Ми мали скарги»: Клічук пояснив, чому змінили рух на вулиці Вірменській
6 024
"Зачиняємося на час ремонту дороги": підприємці скаржаться, що на вулиці Заньковецької стало менше клієнтів
5 946
73-річна буковинка стала рекордсменкою: живе найвище в Україні
4 813
У Чернівецьку міськраду не пустили волонтера Володимира Дороша: його забрала поліція
4 327
Агресивно поводилася та шарпала за однострій: поліція розслідує скандал у ТЦК в Чернівцях - відео
3 547
У Чернівцях прощаються з спецпризначенцем поліції Володимиром Ткаченком
3 358
Виконував поліцейські і бойові завдання: помер КОРДівець Володимир Ткаченко
3 351
Ще одна сумна втрата. Помер колишній рятувальник із Буковини Володимир Натолошний
2 806
У 82 Буковинській бригаді - новий командир: що про нього відомо
2 704

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм