Терористи розстріляли українських туристів у Пакистані

Новини України / новини
1 726
0
Терористи розстріляли українських туристів у Пакистані

У пакистанській провінції Гілгіт-Балтистан на території спірного регіону Кашмір озброєні люди увірвалися в готель і вбили десять іноземних туристів.

"Невідомі люди увірвалися в готель, де перебували іноземні туристи, і відкрили вогонь. Вони вбили десять людей і зникли", - передає слова офіцера місцевої поліції Алі Шера Російська служба "Бі-бі-сі".

За попередніми даними, серед загиблих - п'ять українців, троє громадян Китаю і один росіянин, проте офіційно ця інформація поки не підтверджена.

Пізніше воєнізоване угрупування, відоме як Jundullah, взяло на себе відповідальність за вбивство туристів з України та Росії в Пакистані. Про це Reuters повідомив прес-секретар Jundullah Ахмед Марват.

"Ці іноземці наші вороги, і ми з гордістю заявляємо про нашу відповідальність за їх вбивство, і будемо продовжувати подібні атаки в майбутньому", - повідомив Марват.

Гілгіт-Балтистан - популярне місце серед туристів, багато з яких відправляються підкорювати одну з найскладніших вершин Миру - восьмитисячник Нанга-Парбат.
Терористи розстріляли українських туристів у Пакистані
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують