Гори сміття на Університетській в Чернівцях утворились через недбалість ЖРЕПу №6

Новини Чернівців
2 338
0
Гори сміття на Університетській в Чернівцях утворились через недбалість ЖРЕПу №6

Сміттєзвалище на тротуарі вулиці Університетської в Чернівцях з’явилося через недбалість працівників ЖРЕПу №6, який відповідає за прибирання території поблизу контейнерів.

Такий висновок випливає з коментаря журналісту molbuk.ua керівника підприємства "Альтфатер" Ігоря Стеренчака.

Комунальник зазначив, що за вивезення сміття у цьому районі міста відповідає підприємство, яке він очолює.

"Сміття вивозиться щодня, це я вам гарантую", - зазначив він.

Натомість, за прибирання сміття поблизу альтфатерів на вулиці Університетській відповідає ЖРЕП №6.

Як повідомляє кореспондент molbuk.ua, гори сміття поблизу альтфатерів на Університетській упродовж останніх трьох днів не прибиралися.

Також Ігор Стеренчак вважає, що сміттєзвалище на Університетській з’явилося через початок навчального року.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують