Сміттєзвалище на Університетській з’явилося через початок навчального року, - комунальник

Новини Чернівців / топ новини
2 623
0
Сміттєзвалище на Університетській з’явилося через початок навчального року, - комунальник

Пильні чернівчани у мережі Facebook розкритикували міськраду за сміттєзвалище, яке виникло поблизу сміттєвих контейнерів на вулиці Університетській.

Так, чернівчанин Олексій Пономаренко оприлюднив світлини з переповненими альтфатерами на вулиці Університетській, зазначивши, що два роки тому нинішній міський голова Олексій Каспрук критикував тодішнього секретаря міськради Віталія Михайлішина за ці ж смітники у центрі міста.

"Буває в житті нагадиш так знатно в колодязь, накидаєш лайна на вентилятор, ще й твої "кишенькові" борці за справедливість в коментах випорожняться. А потім пройде час, бац і ти мер… Йдеш такий містом, наступаєш на граблі, отримуєш по окулярам патиком від них, перечепився через шнур вентилятору на який кидав лайно, той різко повернувся в твій бік і обляпав тебе з ніг до голови екскрементами. Біжиш умитись до колодязю, а там твої помиї які лишив два року тому. І ти розумієш: жизньболь", - іронізує О. Пономаренко.

У підприємстві "Альтфатер", яке займається вивезенням сміття з центру міста, журналісту molbuk.ua повідомили, що причина переповнених смітників - початок нового навчального року.

"Справа в тому, що за зверненнями чернівчан ми були змушені ліквідувати сміттєві баки з рогу вулиць Ватутіна і Емінеску. Натомість додали три контейнери до смітників на вулиці Університетській. А враховуючи те, що розпочався новий навчальний рік, різні розважальні заклади почали працювати активніше, то зрозуміло, звідки це сміття взялося", - розповів керівник підприємства Ігор Стеренчак.

"Станом на першу годину ночі ми вивезли все сміття з тих альтфатерів. Сьогодні о 07.00 я особисто перевіряв: сміттєві баки були порожніми", - повідомив І. Стеренчак.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Доплата за стаж: хто отримає спеціальну надбавку у 2026 році
30 375
Вважався зниклим безвісти: на Буковині востаннє додому повертається Олександр Савчук
19 259
Конфлікт у Кіцмані: очільник Чернівецької ОВА пообіцяв навідатися і розібратися
13 680
Військового з Буковини, якого звільнили з полону, понад три роки утримували у Чечні
11 823
«Чотири роки на відстані»: Осипенко розповів, коли перевезе родину на Буковину
10 958
Україна й Румунія будують 2 лінії електропередач: Буковина може отримати додаткове світло вже взимку
9 183
Сильний вітер і дощі: якою буде погода завтра на Буковині
8 968
У центрі Чернівців ввечері спалахнула пожежа - що саме горіло - фото
8 079
Скандальна забудова на місці "Берізки" в центрі Чернівців: мешканці створили петицію
7 240
Врятувала подругу: стало відомо про стан дівчинки, на яку впало дерево на дитмайданчику
7 154