У п’ятницю, 30 вересня, з нагоди Дня вчителя в муздрамтеатрі відбулися урочистості. Педагогів у залі зібралося аж вісім сотень. Їх вітали керівники області, міста. Нагородили сотню вчителів.
Серед нагород – обласна найпрестижніша премія імені Омеляна Поповича, вартість якої – 4800 гривень. Нею ощасливили 20 працівників освіти. Наступні премії – від облдержадміністрації та обласної ради у розмірі 500 гривень. Від обласного управління освіти та профспілок педагогам дісталося по 300 гривень.
- Звісно, сума премій, особливо імені Омеляна Поповича, доволі велика. А ви думали, ми папірці роздаємо? – прокоментував начальник Головного управління освіти облдержадміністрації Михайло Бауер. – Переконаний: роботу вчителя потрібно всіляко стимулювати. Тоді у педагогів не буде потреби приймати подарунки від учнів.
Загалом у сфері освіти області на сьогодні працюють 30 тисяч педагогів.
30-09-2011, 18:30
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
5 420