У Чернівецькій області 12 дітей постраждали від кишкової інфекції

Новини Чернівців / топ новини
2 511
0
У Чернівецькій області 12 дітей постраждали від кишкової інфекції

Прокуратурою Чернівецької області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 137 КК України (неналежне виконання професійних чи службових обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров'ю потерпілого) за фактом отруєння вихованців навчально-виховного комплексу села Шебутинці Сокирянського району Чернівецької області.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, 7 вересня до Сокирянського районного відділу лабораторних досліджень ДУ "Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України" надійшли термінові повідомлення з інфекційного відділення Сокирянської центральної районної лікарні та Сокирянського центру первинної медико-санітарної допомоги про звернення 12 хворих з ознаками кишкової інфекції, які навчаються в Шебутинському навчально-виховному комплексі, троє з яких госпіталізовані, а решта отримує амбулаторне лікування.

Із 12 дітей, що захворіли, 11 – відвідують старшу групу дошкільного підрозділу вказаного навчально-виховного комплексу , а 1 дитина навчається у 3 класі цього ж навчального закладу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом Сокирянського відділення поліції Кельменецького ВП ГУНП в Чернівецькій області за процесуального керівництва Кельменецької місцевої прокуратури.

Хід досудового розслідування перебуває на контролі прокуратури області.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
23 186
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 410
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 349
«У хаті рекордна температура – 10 градусів»: чернівчани скаржаться на холод у квартирах
6 644
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
6 197
Таких цін ще не було: на ринках Чернівців подорожчало сало
6 148
Завтра Чернівці попрощаються з полеглим захисником Євгенієм Жаворонковим
5 500
На Буковині очікуються сильні заморозки: синоптики оголосили І рівень небезпечності
4 978
Іво Бобул переніс важку операцію: він поділився подробицями свого стану
4 898
Замість бабиного літа - мороз: у Чернівцях зафіксували "мінусовий" температурний рекорд
4 794


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.