У Чернівцях шістьох осіб госпіталізували після відвідування кафе

Новини Чернівців / топ новини
8 126
0
У Чернівцях шістьох осіб госпіталізували після відвідування кафе

У Чернівцях зафіксували шістьох хворих осіб з ознаками харчової токсикоінфекції та гострого гастоентероколіту, які харчувалися у кафе "Гурман".

Повідомлення про хворих надійшли до Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ упродовж 5-7 вересня, повідомляє прес-служба ОДА.

У зв’язку з даними повідомленнями 5 вересня було розпочато епідеміологічне розслідування, в якому брали участь працівники Чернівецького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області.

В ході епідеміологічного розслідування відібрано 4 проби питної води (водопостачання централізоване) для бактеріологічного та вірусологічного дослідження. Відібрано 28 вогнищевих змивів з кухонного, столового та розділового інвентарю на наявність патогенної та умовно патогенної мікрофлори. З метою виявлення можливого джерела захворювання проведено бактеріологічне обстеження 7 працівників кухні кафе "Гурман" на носійство патогенної мікрофлори кишкової групи.

Продовжується епідеміологічне розслідування, проведення комплексу профілактичних, протиепідемічних заходів. Лабораторні дослідження тривають.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
На Буковині у ставку знайшли тіла двох чоловіків, які потонули під час відпочинку
6 639
Відключення світла взимку: список речей, які українцям варто купити вже зараз
5 311
У Єгипті в ДТП важко травмувалася 18-річна буковинка: дівчина у комі, родина просить про допомогу
5 019
Анна Трінчер придбала у Чернівцях авто за понад 2,7 мільйона гривень для мами
4 957
Дністер стрімко міліє: до Хотина приїхала делегація з Молдови через критичну ситуацію
3 704
На Буковині легковик злетів у кювет: у ДТП постраждали троє молодих людей
2 389
У Чернівцях попрощаються з двома мужніми захисниками
2 247
«Буковина стала для нього милою і рідною»: помер тележурналіст Петро Голопапа
2 166
Чоловіка з бронюванням звинуватили у спробі незаконно перетнути кордон з Румунією: що вирішив суд
2 116
Рятувальники Буковини дістали тіло 74-річної жінки з колодязя
1 975