DataLife Engine > Новини Чернівців > Клічук запевнив, що за потреби парки та сквери Чернівців повторно оброблять від кліщів

Клічук запевнив, що за потреби парки та сквери Чернівців повторно оброблять від кліщів



За потреби парки та сквери Чернівців повторно оброблять від кліщів. Кошти на це у міському бюджеті віднайдуть, адже йдеться про безпеку мешканців.

У цьому запевнив міський голова Роман Клічук на пресконференції, пише molbuk.ua

{reklama}

Мер зазначив, що парки обробляли у квітні.

"Є відповідні служби, які звертають увагу, рекомендують. Якщо буде така потреба - обробимо всі парки і сквери знову. Адже йдеться про безпеку людей. І тут не стоятиме питання коштів. Знайдемо ці гроші, звісно, хоч ці витрати у нас не заплановані, тому що обробка - раз у рік на початку сезону", - сказав посадовець.

Раніше у коментарі molbuk.ua інфекціоністка Ольга Кобевко повідомила, що бореліоз за останні п’ять років почали часто виявляти також і в місті.

"Раніше ми фіксували це захворювання переважно в людей, які виїжджали на природу, у місця, де багато рослин, які не обробляються від кліщів. А сьогодні хворобу Лайма виявляють і в містах, де є зелені зони", - зазначила фахівчиня.

Читайте також: "Здавалося, що я повільно вмираю": історія чернівчанки із хворобою Лайма

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад