Попереду - новий етап: у школах Чернівців відгуляли випускні вечори (ФОТО)

У школах Чернівців відбулися урочисті випускні вечори. Одинадцятикласники отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту, попрощалися з учителями та однокласниками й зробили символічний крок у доросле життя.
Святкові заходи пройшли в різних навчальних закладах міста, зокрема у Чернівецькому ліцеї №22 імені Антона Кохановського та у Чернівецькому багатопрофільний ліцей №11 "Престиж", пише molbuk.ua.

Попереду на випускників чекає вступна кампанія, вибір професії та навчання у різних закладах освіти. Багато хто вже визначився зі своєю майбутньою спеціальністю та мріє реалізувати себе в медицині, ІТ, праві, педагогіці, журналістиці чи інших галузях.




Випускниця Катерина Філіпчук зізнається, що поки не до кінця усвідомлює завершення шкільного етапу.
"Я ще не до кінця усвідомлюю цей момент, він для мене дуже хвилюючий. Це справжній переломний етап, після якого почнеться доросле життя. З одного боку, я з нетерпінням його чекаю, а з іншого - сумуватиму за шкільними роками".

Вона також наголошує, що найбільше запам’ятає дружбу та взаємну підтримку в класі.
"Ми постійно спілкувалися, підтримували одне одного, разом чекали результатів. Для когось вони були хорошими, для когось - не дуже, але ми все одно залишалися єдиною командою. Сподіваюся, що матимемо можливість ще раз зібратися такою компанією".





Випускник Олександр Павчак пригадує, що одним із найскладніших випробувань стало складання НМТ.
"Найбільш напруженим і тривожним періодом було складання НМТ-— це був великий стрес. А найспокійнішим моментом стало те, коли всі вже отримали результати. Тоді ми змогли видихнути всі разом".

Олександра Кравчук радить майбутнім одинадцятикласникам не відкладати підготовку до тестування.
"Хочу порадити майбутнім одинадцятикласникам не відкладати навчання і підготовку до НМТ. Складні предмети, як-от математику, варто починати опрацьовувати вже з вересня. І, звичайно, цінувати шкільні дні".
Своєю чергою Марко Данила подякував класному керівнику за підтримку протягом останніх років навчання.
"Дякую за все, що він зробив для нас. Без нього 10–11 класи були б зовсім іншими. Він був як наставник і майже як батько. До нього можна було звернутися з будь-яким питанням чи проблемою - він завжди допомагав і підтримував, зокрема й психологічно".






Нагадаємо, раніше ми повідомляли, скільки коштує зібрати образ до випускного вечора у Чернівцях.
Автор: Марк Колосов, Людмила Кушнір
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад