Суд над депутатом та історія воїна з Буковини: головне за добу

"Ми були в оточенні, боєкомплект закінчувався...": історія воїна з Буковини
Десять років у сфері обслуговування, робота барменом і керуючим рестораном. А потім — повномасштабна війна.
"Війна почалася — треба було йти захищати країну", — коротко пояснює своє рішення Валентин, позивний "Кінжал", нині головний сержант другої парашутно-десантної роти легендарної 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.
Читати далі...
{reklama}

На Буковині судитимуть депутата за махінації із землею природно-заповідного фонду
За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Чернівецької обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно депутата – начальника відділу земельних відносин, архітектури та містобудування Великокучурівської сільської ради, який сприяв незаконній передачі у приватну власність лісогосподарських ділянок природно-заповідного фонду. Збитки становлять 1,8 млн грн.
Читати далі...

На війні загинув брат відомих спортсменок з Чернівців — сестер Винник
На війні загинув Тарас Винник, брат відомих спортсменок із Чернівців Соломії та Марії Винник.
Тарас Винник є сином покійних отця Дмитра та пані Ірини Винник, які 11 років тому загинули у страшній аварії. Як ми повідомляли, уночі 11 серпня 2014 року в трагічній аварії біля села Червона Зірка на Хмельниччині загинув священник Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ о. Дмитро Винник.
Читати далі...

У Чернівцях успішно прооперували пацієнта із небезпечним захворюванням
У Чернівецькому обласному кардіоцентрі успішно прооперували пацієнта із небезпечним захворюванням коронарної артерії.
"55-річний пацієнт раніше переніс інфаркт. Під час обстежень у нього випадково було виявлено аневризму коронарної артерії – недугу, при якій локально розширюється просвіт судини, її стінки стоншуються і підвищується ризик ускладнень чи навіть розриву, що може призвести до летального наслідку. Це не просто розширення, а випинання, зумовлене слабкістю судинної стінки, – розповів завідувач відділення інтервенційної кардіології кардіоцентр Віталій Ольховик. – Тому, ми вирішили виконати ендопротезування стент-графтом".
Читати далі...
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад