Держава чи губернія?
Наша держава, наче той дволикий Янус, одним своїм фейсом залицяється до Європи, а іншим прогинається під Євразійським союзом, частина сповідує українські цінності, а інша славить більшовицько-комуністичних вождів. Значна частина громадян і досі ментально почувається не громадянами незалежної держави, а жителями малоросійської губернії. Ми звикли на кухні жалітися про проблеми нашого життя, та на чергових виборах знову обираємо не моральних авторитетів, а тих, хто вміє заколисати нас обіцянками та дрібними подачками. Наші авторитети ті, хто вміє безкарно вкрасти. Чому в Європі одна із міністрів прибалтійських держав полетіла на саміт у приватному літаку і змушена була піти у відставку? У нас на таке майже ніхто би й не зреагував. Основою всіх наших проблем є дефіцит культури та духовності в усіх сферах життя. Роботодавець із робітником, політик із виборцем, правоохоронець із громадянином – антагоністи, а не партнери.
Поплакатися, які ми бідні та нещасні, то насолода для наших вух та уст, але змінити щось на краще то не для нас. Скільки треба поколінь і чи є шанс привести націю до спільного знаменника?
Поплакатися, які ми бідні та нещасні, то насолода для наших вух та уст, але змінити щось на краще то не для нас. Скільки треба поколінь і чи є шанс привести націю до спільного знаменника?
Повернутися назад