МЗС не рекомендує українцям їхати у Туреччину

Новини світу / новини
2 090
0
МЗС не рекомендує українцям їхати у Туреччину

МЗС України у зв’язку із загостренням безпекової ситуації на території Туреччини рекомендує громадянам України утриматися поки що від поїздок до цієї країни.

Зокрема, рекомендовано не їздити до Стамбула, Анкари, Ізміра, Ескішехіра, Муглі, Коньї, Ялови, Антальї, Болу, повідомили УНІАН у Департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ України.

З метою уникнення загроз для життя та здоров’я громадянам України, які зараз перебувають на території Туреччини, рекомендується утриматися від відвідання місць надмірного скупчення людей, не брати участі в акціях протесту, демонстраціях чи інших масових заходах.

У разі потрапляння в надзвичайні ситуації громадянам України слід звертатися до посольства України у Туреччині за номерами телефонів: + 90 312 441 54 99, який працює цілодобово, та + 90 312 441 84 42 чи + 90 312 440 52 89.

Також МЗС нагадує про функціонування цілодобової гарячої лінії: +38 044 238 16 57.

Як відомо, з минулої п’ятниці у Туреччині тривають багатотисячні й криваві акції протесту, зокрема, у Стамбулі, Анкарі та інших містах. Люди вимагають відставки уряду та звільнення прем'єр-міністра Тайіпа Ердогана.

За даними Ердогана, лише з 1 до 2 червня було спалено 89 поліцейських, 42 приватні, 18 муніципальних автомашин, знищено 4 будівлі влади, палили також дерева і міські автобуси.

Станом на ранок 3 червня на вуличних акціях було заарештовано понад 1,7 тисяч осіб, кількість поранених ще напередодні перевищувала тисячу осіб.

Зіткнення мітингувальників із поліцією у стамбульському районі Бешикташ в ніч на понеділок стали найбільш кровопролитними за весь час протестів у Туреччині.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують
Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого система “Оберіг” внесла до «чорного списку»
Шукають майже два тижні: батьки 13-річної Еріки Руснак просять її повернутися - відео
«Їх викидали і палили»: працівники Чернівецького музею відновили ікони, яким понад сто років
Більше не Першотравневий: відзавтра райсуд у Чернівцях називатиметься інакше
У Чернівцях біля лікарні на тротуар впало дерево - фото
Вперше за 60 років: у Чернівцях розпочнуть капремонт вулиці Головної за 200 мільйонів гривень
Гроза та заморозки вночі: на Буковині очікується різке погіршення погоди
Чернівчан просять зустріти загиблого Героя Валерія Боднарюка
Замість басейну - котлован: територія для Палацу водних видів спорту у Чернівцях стала небезпечною - фото
Звільнилися двоє заступників керівника управління освіти Чернівців: що сталося