100 працівників обленерго усувають наслідки негоди на Буковині

Новини Чернівців / пригоди
1 698
0
100 працівників обленерго усувають наслідки негоди на Буковині

Через негоду, що вирує Буковиною всі оперативно-виїзні бригади ПАТ "ЕК "Чернівціобленерго" та РЕМ області з вечора 11 жовтня працюють в підвищеному рівні готовності. Різке погіршення погодних умов, налипання мокрого снігу спричинили обриви на високовольтних лініях електропередач, знеструмлені 809 трансформаторних підстанцій. Без електропостачання залишились 123 населених пунктів області, з них 86 - частково.

Найбільше постраждали: Сторожинецький, Вижницький, Глибоцький, Хотинський, Новоселицький, Кіцманський та Заставнівський райони. В Чернівцях також зафіксовано ряд аварійних вимкнень електропостачання по  деяких вулицях міста, повідомляє прес-служба ПАТ "ЕК "Чернівціобленерго".

"Наша Компанія на ліквідацію аварійних вимкнень в невідкладному режимі задіяла 48 ремонтних бригад в складі більше 100 працівників. На місці аварійних ситуацій працюють 64 одиниці спеціальної техніки. Тож, вже в найкоротші терміни всі роботи будуть завершені по відновленню електропостачання до осель мешканців області. Ми готові до роботи за будь-якої погоди та непередбачуваних ситуацій, адже всі бригади  ПАТ "ЕК "Чернівціобленерго" забезпечені відповідним устаткуванням, спецтехнікою та матеріалами" - підкреслив голова правління ПАТ "ЕК "Чернівціобленерго" Олександр Лозовський.

З огляду на складні погодні умови, обленерго просить всіх мешканців краю бути особливо уважними та обережними. В разі виявлення обривів електропроводів - негайно повідомляти Кол-центр (цілодобово 58-49-80).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався